با حکم سرلشکر جعفری؛

سردار احمد وحید دستجردی مدیر عامل بنیاد تعاون سپاه شد

سپاه پاسداران

با حکم فرمانده کل سپاه سرتیپ پاسدار احمد وحید دستجردی جایگزین مهندس فتاح در بنیاد تعاون سپاه شد.

با حکم فرمانده کل سپاه سرتیپ پاسدار احمد وحید دستجردی جایگزین مهندس فتاح در بنیاد تعاون سپاه شد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، آیین تکریم و معارفه مدیر عامل بنیاد تعاون سپاه صبح امروز (24 فروردین) با حضور سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از فرماندهان، مدیران و مسئولین بنیاد تعاون برگزار شد.

فرمانده کل سپاه در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره)، شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدایی که در جبهه‌های دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و محقق شدن اهداف والای آن جانفشانی می‌کنند گفت: توانمندی، کیفیت و نقش آفرینی سپاه در عرصه های محتلف ماموریتی دفاع از انقلاب اسلامی و نظام نقش تعیین کننده‌ای است که دوست و دشمن به آن اذعان دارند، همچنین با توجه به تاکیداتی که فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی)بر توسعه کمی و کیفی سپاه و ابعاد تحولی و درونی آن در اجرای بهتر ماموریتها دارند خدمات‌رسانی به کارکنان می‌تواند نقش مهمی را در این راستا ایفا کند.

وی با بیان اینکه موضوع خدمات همواره باید در اولویت وظایف بنیاد تعاون سپاه باشد، گفت:در سالهای اخیر گامهای بلندی در خصوص مسکن و خدمات پاسداران برداشته شده است؛ مهندس فتاح و مدیرانی که در بخشهای مختلف با ایشان همکاری داشته‌اند با نگاه عدالت محوری منشاء خدمات فراوانی برای پاسداران بوده‌اند که جای تقدیر دارد.

سرلشکر جعفری با اشاره به انتصاب مهندس فتاح به عنوان ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: این انتصاب که با توجه به عملکرد مطلوب مهندس فتاح توسط مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) صورت گرفت می‌تواند منجر به همکاری و همدلی سپاه و کمیته امداد در راستای استقرار عدالت گردد و سپاه کمک به انجام ماموریتهای کمیته امداد را وظیفه خود می‌داند.

وی افزود: یکی دیگر از عرصه‌های ماموریت سپاه محرومیت‌زدایی است که برقراری تعاملات بیشتر می‌تواند موجب جلب نصرتهای الهی شود.

فرمانده کل سپاه در پایان سخنانش با بیان اینکه امیدواریم با همدلی، همزبانی و هم افزایی و سخت‌کوشی بنیاد تعاون سپاه به پیشرفتهای زیادی در حوزه خدمت رسانی به پاسداران دست یابد، با تقدیر از زحمات مهندس فتاح در مدت تصدی مسئولیت مدیر عاملی بنیاد تعاون سپاه برای سردار وحید دستجردی در مسئولیت جدید آرزوی توفیق کرد.

مهندس فتاح مدیر عامل سابق بنیاد تعاون سپاه نیز در این مراسم رضایت بندگان را از نشانه های جلب رضایت الهی برشمرد و گفت: افتخار ما این است که ولایی، پاسداری و ارزشی عمل کرده و نگاه اعتقادی را در کارها مورد توجه قرار می‌دهیم.

وی برنامه محوری را از نکات بارز فعالیت های بنیاد تعاون دانست و اظهار داشت: عملگرایی و رویارویی با مسائل و مشکلات از نزدیک دیگر شاخصه مورد توجه در مدت تصدی مسئولیت در بنیاد تعاون بود که نتیجه آن انجام 120 سفر به استانها و شهرستانها می باشد که از این بین بیشترین سهم به مناطق محروم اختصاص یافت.

مهندس فتاح در پایان با تقدیر از فرمانده کل و نماینده ولی فقیه در سپاه در ایجاد وحدت رویه و حمایت در انجام خدمت رسانی هر چه مطلوب‌تر پاسداران برای سردار احمد وحید دستجردی در مسئولیت جدید آرزوی توفیق کرد.

همچنین سردار احمد وحید دستجردی در سخنان کوتاهی با تقدیر و تشکر از زحمات و فعالیت های مثمرثمر مهندس فتاح در مدت تصدی مسئولیت مدیر عاملی بنیاد تعاون سپاه گفت: امیدواریم در ادامه این مسیر در چارچوب سیاستهای ابلاغی، با هدایت و حمایت فرمانده کل سپاه بتوانیم گام های موثری را در خدمت رسانی هر چه بیشتر به کارکنان برداریم.

گفتنی است مهندس پرویز فتاح که سابقه 5 سال مدیر عاملی بنیاد تعاون سپاه را دارد با حکم رهبر معظم انقلاب به عنوان رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) منصوب شد.

سردار احمد وحید دستجردی در مقطعی که سمت مدیر عاملی بنیاد تعاون سپاه را پیش از مهندس فتاح بر عهده داشت سابقه ریاست سازمان هوا فضای وزارت دفاع و قائم مقامی وزارت دفاع را نیز در کارنامه فعالیت های خود دارد.

انتهای پیام

کد N789309