حسینیان در گفت‌وگو با ایسنا:

آزادی‌خواهان جهان در برابر ظلم عربستان بی‌تفاوت نخواهند بود

سیاسی

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس آینده عربستان را آینده‌ای شکست خورده توصیف و تاکید کرد که آزادی‌خواهان جهان در مقابل ظلم عربستان بی‌تفاوت نخواهند بود.

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس آینده عربستان را آینده‌ای شکست خورده توصیف و تاکید کرد که آزادی‌خواهان جهان در مقابل ظلم عربستان بی‌تفاوت نخواهند بود.

حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایسنا، اظهار کرد: بیگانگان نمی‌توانند خواسته‌های خود را به ملت انقلابی تحمیل کنند، اگر ملت چیز دیگری بخواهد حتی اگر همه دنیا نیز بسیج شوند نمی‌توانند به خواست ملتی غلبه کنند، ما این اتفاق را در مورد انقلاب اسلامی دیدیم که یادآور شد در جمهوری اسلامی نه غرب و نه شرق نتوانستند در مقابل خواست ملت ایران مقابله کنند، در آن زمان حتی اتحاد جماهیر شوروی که در جریان جنگ سرد رقیب آمریکا بود، بر سر عدم پیروزی انقلاب اسلامی وحدت داشتند اما چون انقلاب خواست ملت بود به پیروزی رسید و پوزه‌ آمریکا اتحاد جماهیر شوروی ، انگلیس و فرانسه به خاک مالیده شد.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس با تاکید بر این که پیروزی نهایی با مردم انقلابی یمن خواهد بود گفت: البته شاید عربستان با ایجاد مزاحمت‌هایی ضربه و ضررهایی به مردم یمن تحمیل کرده و زیر ساخت‌ها را نابود کند اما سوال این است که در نهایت چه خواهد شد و عربستان می‌خواهد چطور با مردم یمن زندگی کند؟

حسینیان با تاکید بر این که آزادی‌خواهان جهان در مقابل ظلم عربستان بی‌تفاوت نخواهند نشست گفت: با وجودی که آمریکا از عربستان حمایت می‌کند اما نمونه این اتفاق را در سوریه شاهد بودیم به طوری که دشمنان اسلام با تحمیل گروهی به نام داعش و در اختیار گذاشتن تمامی امکانات سعی کردند که دولت سوریه را به زانو درآورند که این اتفاق رخ نداد.

وی افزود: اکنون نیز آزادی‌خواهان سراسر جهان از کشورهای مختلف همچون پاکستان، ایران و یمن و عراق در حال دفاع از مردم سوریه هستند درمورد یمن نیز آزادی‌خواهان جهان بی‌تفاوت نخواهند نشست و حتما از مردم یمن حمایت خواهد کرد، انشاءالله به زودی نیز شاهد به هم خوردن توازن قوا در یمن خواهیم بود.

نماینده مردم تهران با بیان این که در مورد تهاجم عربستان به یمن نباید به مجامع بین‌المللی امید بست گفت: مجامع بین‌المللی از ابرقدرت‌ها تشکیل شدند مثلا شورای امنیت به عنوان مهمترین نهاد سازمان ملل از 5 کشور قدرتمند، ستمکار و زیاده خواه تشکیل شده است که این نمونه نشان می‌دهد نباید کسی دل به نهادهای بین‌المللی ببندد.

حسینیان در پایان تاکید کرد که مردم آزادی خواهان در نهایت می‌توانند رقم زننده‌ی سرنوشت‌ها در تاریخ باشند.

انتهای پیام

کد N789068