گسترش رسوایی‌های جنسی در میان نظامیان صهیونیست

منابع خبری اسرائیلی از وجود رسوایی‌های جنسی در میان افسران و نظامیان دستگاه امنیت و ارتش اسرائیل پرده برداشتند. دامنه این رسوایی‌ها به جایی رسیده که به درون نهاد نظامی و امنیتی این رژیم رسیده و برخورد با آن به اولویت‌ اقدامات دستگاه جاسوسی موساد تبدیل شده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه عکاظ عربستان، روزنامه عبری زبان هاآرتص اعلام کرد که تعداد شکایت‌ها پیرامون تجاوزها و رسوایی‌های جنسی در درون ارتش اسرائیل اخیرا بسیار افزایش پیدا کرده تا جایی که تعداد این شکایت‌ در سال 2014 به اوج خود رسید و حدود 1073 شکایت در این خصوص ثبت شده است.

روزنامه هاآرتص به نقل از دادستان کل نظامی اسرائیل اعلام کرد: تعداد کیفرخواست علیه نظامیان اسرائیلی که مرتکب جنایات جنسی شده‌اند در سال 2014 نسبت به سال پیش از آن 40 درصد افزایش داشته است.

این روزنامه در ادامه نوشت: در سال 2014 حدود 37 کیفرخواست و شکایت علیه نظامیان اسرائیلی که مرتکب جنایات جنسی شده‌اند ارائه شد در حالی که این تعداد اتهامات در سال 2013 میلادی 26 شکایت بود.

این روزنامه اعلام کرد: بیانیه‌های منتشر شده از سوی دادستان کل اسرائیل در سال 2014 نشان می‌دهد که 35 درصد این کیفرخواست‌ها به دلیل نقض حریم شخصی از سوی نظامیان اسرائیلی ارائه شده است.

بیانیه‌های نظامی رژیم صهیونیستی مشخص می‌کند که سه کیفرخواست در خصوص تعرض و تجاوز در میان افسران ارائه شده اما پلیس نظامی رژیم صهیونیستی اعلام کرده که در خصوص هشت کیفرخواستی که پیرامون جنایات سوء استفاده جنسی و تجاوز نظامیان علیه سربازان زن اسرائیلی ارائه شده، تحقیقات انجام داده است.

انتهای پیام

کد N788765