در نشست مشترک دولت و مجلس:

جلالی: از چالش‌های بی‌مورد پرهیز و به امور اصلی کشور بپردازیم

سیاسی

رییس فراکسیون رهروان ولایت مجلس، با بیان اینکه در دولت یازدهم حرمت قوا حفظ شده است، گفت: باید در کنار هم از چالش‌های بی‌مورد پرهیز کرده و به امور اصلی کشور بپردازیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، کاظم جلالی رییس فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی هم در این نشست با بیان اینکه امیدوارم براساس منشور اخوت که از سوی مقام معظم رهبری تشریح شد، در کنار هم از چالش‌های بی‌مورد پرهیز کرده و به امور اصلی کشور بپردازیم، گفت: در دولت یازدهم حرمت قوا حفظ شده و تعامل مطلوبی بین قوا جریان دارد که باید تقویت شود.

جلالی افزود: در نتیجه انتخابات سال ۹۲ یک اجماع عمومی در کشور درباره مسایل و مشکلات کشور وجود داشت که این برای دولت یک ظرفیت مناسب بوده و باید به شکل بهینه مورد استفاده قرار گیرد.

رییس مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به مذاکرات هسته‌ای، تصریح کرد: قطعاً طرف مقابل متناسب با احتمالات مختلف در پایان مذاکرات سناریوهای مختلف تهیه کرده است و لازم است ما نیز بر این موضوع مهم تمرکز کنیم.

جلالی با برشمردن برخی از مهم‌‌ترین مشکلات کشور در زمینه‌های کاهش میزان بهره‌وری، بیکاری، وضعیت نامطلوب زیست‌محیطی در کشور، خروج گسترده سرمایه انسانی و ثروت از کشور و وضعیت نامناسب اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها که باوجود تلاش‌های دولت برای اصلاح رویه، پرداخت یارانه‌ها صرفاً به نظام توزیع پول تبدیل شده است، خواهان پرهیز از جنجال‌های بیهوده در کشور و توجه به حل مشکلات اصلی کشور شد تا از ناحیه ناکارآمدی در اداره کشور آسیبی به وجهه اسلام نیز وارد نیاید.

 

 

 

 

 

 

 
[div id='__hggasdgjhsagd_once']