نماینده ائتلاف دولت قانون:

نیروهای مردمی از سیاستمداران مزدور اسرائیل دستور نمی گیرند

سیاسی

یکی از نمایندگان پارلمان عراق نیروهای مردمی را تابع دستورات مزدوران اسرائیل و ساکن هتل های اردن و قطر ندانست.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه عراق پرس، زراق الغضبان نماینده وابسته به ائتلاف دولت قانون گفت: پس از پیروزی های درخشان و بزرگ نیروهای مردمی در نبرد صلاح الدین فرقه گرایان و مزدوران داعش در مناطق غربی عراق و برخی رسانه های مزدور اتهاماتی را علیه نیروهای مردمی مطرح کردند.

وی افزود: برخی شیوخ عشایر الانبار و سیاستمداران هتل نشین در هتل های اردن و قطر که مجری سیاست های کشورهای حوزه خلیج فارس و اسرائیل هستند با حضور نیروهای مردمی در الانبار مخالفت کردند در حالی که نیروهای امنیتی وابسته به نیروهای امنیتی و تحت کنترل فرماندهان امنیتی است.

این نماینده وابسته به ائتلاف دولت قانون بیان کرد: نیروهای مردمی وداوطلبان بیکارانی نیستند که به جنگ آمده باشند آنها اموال و کار و زندگی خود را رها کرده اند تا به ندای مرجعیت واکنش نشان دهند و لبیک بگویند.این نیروها هرگز به سبب داعشی های هتل نشین وارد جنگ نشده است و نظر مزدوران برای آنها اهمیتی ندارد بلکه آنها به وظیفه و تکلیف خود عمل می کنند.

شایان ذکر است در شرایطی که برخی از سیاستمداران وابسته به سعودی با حضور نیروهای مردمی در الانبار مخالفند، داعشی ها طی روزهای گذشته بخش های از این استان را به اشغال خود درآورده اند و دست به کشتار ساکنان البو فراج زده اند.