۰
جلیلی در گفتگو با مهر مطرح کرد:

جزئیات جلسه مشترک دولت و مجلس/ تاکید لاریجانی و روحانی بر همدلی

  • ۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

عضو فراکسیون رهروان مجلس شورای اسلامی از تاکید رئیس جمهور و رئیس مجلس بر همدلی میان قوای مجریه و مقننه برای حل مشکلات کشور خبر داد.

اسماعیل جلیلی در گفتگو با خبرنگار در خصوص جلسه مشترک دولت و مجلس گفت: آقای حداد عادل رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس اعلام کرد دلواپسی و نگرانی ما این است که دشمنان ما از این شرایط سواستفاده کرده و منافع ملی ما را به خطر بیاندازند.

وی ادامه داد: رئیس فراکسیون اصولگرایان تاکید کرد که ما از تیم مذاکره کننده حمایت می کنیم و نگران عملکرد آنها نیستیم بلکه نگرانی ما از این است که دشمنان با فرصت طلبی ها به منافع ملی و حیثیت ما ضربه بزند لذا باید بیشتر مراقبت کنیم.

عضو فراکسیون رهروان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جلالی رئیس فراکسیون سومین سخنران این جلسه بود گفت: آقای جلالی نیز معتقد بود که باید با حفظ آرامش بر روی حل مسائل اصلی کشور متمرکز شویم و از پرداختن به مسائل حاشیه ای و فرعی خودداری کنیم.

جلیلی گفت: آقای روحانی نیز در وجود فضای همدلی و همزبانی در میان دولت و مجلس تاکید کرد.

وی ادامه داد: آقای لاریجانی نیز در خصوص وضعیت صنعت، دانشگاه و وضعیت اقتصادی مردم نکاتی را مطرح کرد و بر لزوم توجه به تولید تاکید کرد.

جلیلی افزود: رئیس جمهور و آقای لاریجانی هر دو بر همدلی دولت و مجلس برای حل مشکلات کشور تاکید داشتند.

وی تصریح کرد: آقای روحانی خواستار کمک مجلس به دولت برای حل مشکلات مردم بود و آقای لاریجانی هم اعلام کرد که مجلس آمادگی دارد با دولت برای برون رفت از وضعیت فعلی اقدامات لازم به عمل آورد.

 

 

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.