جلیلی در گفتگو با مهر مطرح کرد:

جزئیات جلسه مشترک دولت و مجلس/ تاکید لاریجانی و روحانی بر همدلی

سیاسی

عضو فراکسیون رهروان مجلس شورای اسلامی از تاکید رئیس جمهور و رئیس مجلس بر همدلی میان قوای مجریه و مقننه برای حل مشکلات کشور خبر داد.

اسماعیل جلیلی در گفتگو با خبرنگار در خصوص جلسه مشترک دولت و مجلس گفت: آقای حداد عادل رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس اعلام کرد دلواپسی و نگرانی ما این است که دشمنان ما از این شرایط سواستفاده کرده و منافع ملی ما را به خطر بیاندازند.

وی ادامه داد: رئیس فراکسیون اصولگرایان تاکید کرد که ما از تیم مذاکره کننده حمایت می کنیم و نگران عملکرد آنها نیستیم بلکه نگرانی ما از این است که دشمنان با فرصت طلبی ها به منافع ملی و حیثیت ما ضربه بزند لذا باید بیشتر مراقبت کنیم.

عضو فراکسیون رهروان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جلالی رئیس فراکسیون سومین سخنران این جلسه بود گفت: آقای جلالی نیز معتقد بود که باید با حفظ آرامش بر روی حل مسائل اصلی کشور متمرکز شویم و از پرداختن به مسائل حاشیه ای و فرعی خودداری کنیم.

جلیلی گفت: آقای روحانی نیز در وجود فضای همدلی و همزبانی در میان دولت و مجلس تاکید کرد.

وی ادامه داد: آقای لاریجانی نیز در خصوص وضعیت صنعت، دانشگاه و وضعیت اقتصادی مردم نکاتی را مطرح کرد و بر لزوم توجه به تولید تاکید کرد.

جلیلی افزود: رئیس جمهور و آقای لاریجانی هر دو بر همدلی دولت و مجلس برای حل مشکلات کشور تاکید داشتند.

وی تصریح کرد: آقای روحانی خواستار کمک مجلس به دولت برای حل مشکلات مردم بود و آقای لاریجانی هم اعلام کرد که مجلس آمادگی دارد با دولت برای برون رفت از وضعیت فعلی اقدامات لازم به عمل آورد.