رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران اعلام کرد

نظارت بر بازار موبایل‌ علاءالدین به‌صورت نامحسوس

سیاسی

رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: نظارت بر وضعیت بازار موبایل علاءالدین و محدوده این پاساژ مدتی است به صورت نامحسوس آغاز شده است.

امید شهرآبادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: با توجه به ضرورت حضور مستمر تعزیرات حکومتی و گشت‌های انجام شده بر فعالیت های مستقر در فرودگاه‌های مهرآباد و امام خمینی (ره) جلسه ای با مسئولین این دو فرودگاه برای استقرار پایگاه گشت مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد که گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران در این اماکن حضور داشته باشند و در صورت لزوم پایگاه گشت مشترک نیز در هر دو فرودگاه راه‌اندازی خواهد شد.

رئیس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران خاطرنشان کرد: اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران در سال جدید با ارسال نامه‌ای آمادگی ایجاد شعب سیار در فرودگاه های امام خمینی (ره) و مهرآباد و همچنین راه آهن جمهوری اسلامی ایران را اعلام کرده است.

شهرآبادی درباره حضور اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران در پاساژ علاء الدین گفت: اقدامات لازم برای راه اندازی پایگاه گشت مشترک برای نظارت بر محدوده این پاساژ با همکاری شهرداری انجام شده و به محض تجهیز این پایگاه بازرسان صنعت، معدن و تجارت و رئیس شعبه سیار برای رسیدگی به تخلفات در این پایگاه حضور خواهند داشت.

وی در پایان گفت: نظارت بر وضعیت بازار موبایل فروشی در محدوده پاساژ علاء الدین مدتی است به صورت نامحسوس آغاز شده و در حال حاضر تذکر لسانی توسط دستگاه های نظارتی انجام می‌شود و برخوردهای قانونی نیز صورت می گیرد.

انتهای پیام

کد N788129