عضو کمیسیون امنیت‌ملی:

پاکستان به آشیانه گروهک‌های تروریستی تبدیل شده است

سیاسی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به برعهده گرفتن مسئولیت حمله به مرزبانان ایرانی در شرق کشور از سوی گروهک تروریستی جیش العدل، دولت پاکستان را مسئول هر نوع عملیات تروریستی علیه ایران دانست.

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: دولت پاکستان مسئول مستقیم هر نوع عملیات تروریستی است که از خاک این کشور علیه مردم و مامورین ما صورت می‌گیرد و این کشور باید در قبال این اقدامات پاسخگو باشد اما اگر نمی تواند امنیت سرزمین‌های نزدیک مرز ایران را تامین کند رسما اعلام کند تا ما خودمان تامین امنیت کنیم.

وی با بیان اینکه پاکستان و مرزهای آن به آشیانه گروهک‌های تروریستی تبدیل شده تصریح کرد: دشمنان ما برای اینکه آتش تفرقه مذهبی را بربیفروزند سعی می کنند این گونه عملیات‌های تروریستی را به مناقشات مذهبی نسبت دهند در حالی که هم در عملیات تروریستی اخیر و هم در اقدامات پیشین تروریستی دیده‌ایم که قربانیان این عملیات‌ها از همه گروه‌های مذهبی هستند.

حسینی در پایان با بیان اینکه مردم استان سیستان و بلوچستان افرادی آگاه و مخالف با هرگونه اقدامات تروریستی هستند خاطرنشان کرد: ما نمی‌گذاریم دشمنان ما در سایه اقدامات تروریستی به تفرقه‌های مذهبی دست بزنند.

انتهای پیام

کد N786830