نامه اتحادیه دانشجویان مستقل به رهبر انقلاب:

نقدهای خود را در اختیار تیم مذاکره کننده قرار می‌دهیم

سیاسی

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل تاکید کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب اشارت فرمودند مطالب نقادانه‌ خود را مکتوب و مبسوط در اختیار تیم ‌محترم مذاکره کننده قرار خواهیم داد.

به گزارش خبرگزاری مهر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل طی نامه ای به رهبر معظم انقلاب، پیرو فرمایشات اخیر ایشان اعلام کرد: مطالب نقادانه‌مان را مکتوب و مبسوط در اختیار تیم ‌محترم مذاکره کننده قرار خواهیم داد.

متن این نامه به شرح زیر است:

رهبر عزیز و فرزانه انقلاب اسلامی

حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (دام ظله)

سلام علیکم و درود خدا بر شما باد

آنچه در شام ولادت دخت نبی اکرم (ص) راضیه مرضیه حضرت زهرا (س) فرمودید به گوش جان شنیدیم. پیش از هر چیز اول خدای را شاکریم و به خود می بالیم که مقتدایی فقیه، عالم، معنوی و با کیاست نصیبمان نموده است.

پیرو فرمایشات حضرتعالی و از آنجا که ما هم این چند روز، همین دغدغه‌های شما را داشتیم؛ همانطور که اشارت فرمودید مطالب نقادانه‌مان را مکتوب و مبسوط در اختیار تیم ‌محترم مذاکره کننده قرار خواهیم داد.

و از دولت محترم و تیم مذاکره خواهیم خواست که در مورد روند مذاکرات و وضع کنونی شفاف سازی نموده، و در مورد انتقادات، همدلانه پاسخگو باشند. باشد که سهمی هر چند کوچک در دفع و رفع خدعه و حقه طرف خبیث مورد مذاکره، یعنی آمریکا داشته باشیم.

السلام علی عبادی الصالحون
شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور