توزیع 2720 جلد قرآن در چهارمحال و بختیاری

قرآن کريم

مسئول دارالقرآن الکریم استان چهارمحال و بختیاری از توزیع بیش از دو هزار و 700 جلد کلام‌الله مجید توسط دارالقرآن الکریم استان در سال گذشته خبر داد.

مهدی پرتوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: سال گذشته دو هزار و 720 جلد قرآن کریم بین موسسات و خانه‎های قرآن شهری و روستایی و مراکز فعال قرآنی استان توزیع شد.

وی گفت: دارالقرآن الکریم در راستای سیاست‎های حمایتی خود از مراکز قرآنی در سالی که گذشت یک هزار و 520 جلد قرآن وزیری میان موسسات و خانه‌های قرآن شهری و روستایی توزیع کرد.

پرتوی با بیان این‌که «توزیع این مصاحف در قالب طرح نورباران سازمان دارالقرآن الکریم بوده است» افزود: رویکرد دارالقرآن الکریم در توزیع قرآن توجه به مناطق محروم و کمتر برخوردار بوده است و در این طرح سعی شده موسسات و خانه‌های قرآنی که از بضاعت کمتری برخوردار هستند در اولویت توزیع قرآن قرار گیرند.

وی اظهار کرد: در سال گذشته همچنین از طرف دارالقرآن الکریم استان یک هزار و 200 جلد قرآن پالتویی نیز میان مراکز آموزشی و فعالان قرآنی استان توزیع شد.

مسئول دارالقرآن الکریم استان افزود: به مناسبت فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت همچنین از دارالقرآن الکریم استان 270 سررسید و لوح فشرده آموزشی میان مدیران موسسات و خانه‌های قرآن و فعالان قرآنی استان توزیع شد.

پرتوی با اشاره به این‌که «طرح نورباران به منظور چاپ و نشر قرآن با رویکرد مناطق محروم امسال نیز برای دومین سال متوالی به همت سازمان دارالقرآن الکریم در حال برگزاری است» گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در این طرح خداپسندانه می‎توانند کمک‌های نقدی خود را به حساب شماره 88888 نزد بانک ملی ایران به نام خیرین قرآنی واریز کنند و یا قرآن‌های نو و غیر قابل مصرف موجود در منازلشان را به دارالقرآن الکریم استان و یا ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها تحویل دهند.

انتهای پیام

کد N784327