رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع خبر داد:

اجرای پروژه مهم دفاعی در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع در سال جاری

رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه یکی از پیشرفته‌ترین صنعت ها‌ در جهان صنایع هوایی است‌، گفت‌: سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع ‌توان بالایی در سطح ملی و منطقه‌ای دارد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منوچهر منطقی در جمع کارکنان سازمان صنایع هوایی با ‌اشاره به تقارن آغاز سال 94 با بهار فاطمی گفت: 11 سال پیش ابتدا و انتهای سال با عاشورا همراه بود که توسط مقام معظم رهبری به نام مبارک امام حسین(ع) و حماسه‌اش نامگذاری شد. امسال هم ابتدا و انتهای آن با ایام شهادت حضرت فاطمه(س) همراه بود بنابراین ‌سالی پر از برکت و نعمت خواهد بود و انشاء الله با تمسک به این بانوی بزرگوار و تحقق شعار سال و یکپارچگی و همکاری می‌توانیم نقشی مهم در منطقه و کشور داشته باشیم.

وی در ادامه با اشاره به آمار و گزارش‌های ارائه شده ‌افزود: قطعاً سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع قدرت و ظرفیت بیشتر و منحصر به فردی در ارتقای جایگاه صنعت هوایی کشور دارد که می‌توانیم با کارهای محدودی این توان را عملی کنیم.

منطقی با اشاره به جایگاه کلیدی صنایع هوایی خطاب به همکاران خود اظهار داشت:‌ جایگاهی که شما در مجموعه صنایع هوایی وزارت دفاع دارید جایگاه ممتازی است که با این موقعیت می‌توانیم در همه امور پروازی کشور اعم از نظامی و غیر‌نظامی نقش عمده‌ای ایفا کنیم.

رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع، توجه به رهنمود‌های مقام معظم رهبری را راهبرد موفقیت در سال جدید عنوان کرد و ادامه داد:‌ پیشرفت اقتصادی، ‌اقتدار منطقه‌ای و بین‌المللی و ‌ایمان و معنویت محور تأکیدات حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) است که باید در اولویت برنامه‌های سازمان قرار گیرد.

منطقی در همین راستا بحث پیاده‌سازی «مدیریت جهادی» در همه سطوح سازمان را لازم الاجرا دانست و تأکید کرد:‌ تمام کارکنان سازمان صنایع هوایی باید به این هدف مقام معظم رهبری لبیک گفته و همه‌جانبه، در ابعاد مختلف سطوح سازمان، جهادی عمل کنیم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های قابل توجه پژوهشی در سازمان صنایع هوایی گفت: سازمان صنایع هوایی یک مجموعه پژوهشی بسیار قوی دارد بنابراین یکی از مسائل مورد توجه در حوزه مدیریت منابع، کاهش هزینه‌ها و به تبع آن نظارت بر هزینه‌ها‌ست.

مدیرعامل سازمان صنایع هوایی با بیان اینکه سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع ‌توان بالایی در سطح ملی و منطقه‌ای دارد که با خلاقیت و مدیریت باید ‌آن را در سطح جهانی گسترش دهیم، خاطرنشان کرد: ‌باید کثرت‌های درونی را به وحدت تبدیل کرده و با وحدت‌های دیگر یکی کنیم؛ به عبارت دیگر با بخش‌های دیگر همکاری داشته و از توان قسمت‌های مختلف به نحوه مطلوب استفاده کنیم.

وی در پایان از اجرای پروژه مهم دفاعی در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع طی سال 94 خبر داد و گفت: با مدیریت جهادی به دنبال انجام اقدامات نو و جدید هستیم چرا سازمان صنایع هوایی ظرفیت انجام پروژه‌های بزرگ را دارد.

انتهای پیام

کد N784100