نماینده سروستان:

چرا بازنشستگان آموزش و پرورش باید از حقوق خود محروم باشند

نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: چرا بازنشستگان آموزش و پرورش و معلمین زحمتکش بر خلاف سایر بازنشستگان وزارتخانه‌ها باید از حقوق خود محروم باشند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، داریوش اسماعیلی طی تذکر شفاهی خود در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر آموزش و پرورش، گفت: متأسفانه بازنشستگان آموزش و پرورش از دریافت حقوق خود و مستمری بازنشستگی محروم‌اند و این مبلغ ناچیز با ماه‌ها و یا شاید سال‌ها تأخیر به آنها پرداخت می‌شود.

وی افزود: لازم است وزارت آموزش و پرورش و سازمان مدیریت و برنامه‌ ریزی تدبیر مناسبی را برای حل این مشکل اتخاذ نماید تا شاهد نارضایتی معلمان متعهد و تربیت کننده نسل آینده این کشور نباشیم.

وی در تذکر دیگری از عدم توجه به کشاورزان خرامه شهرستان سروستان انتقاد کرد و گفت: کشاورزانی که از سدهای بزرگ استان فارس نظیر سد ملاصدرا حق‌آبه دریافت می‌کردند به دلیل این که این سد برای تأمین آب شهر بزرگی همچون شیراز قرار داده شده است مردم از این حق خود محروم و کشاورزی در این مناطق در حال نابودی است و باید برای کشاورزان این منطقه فکر جدی و عاجلی شود.

انتهای پیام

کد N784041