۰

تاکید اسماعیلی بر تداوم و ارتقاء نظارت

  • ۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

رییس دادگستری استان تهران در اولین نشست شورای معاونین دادگستری استان تهران در سال جدید گفت:

بر اساس نظر ریاست محترم قوه در سال 1394 عنایات بیشتری از سوی ایشان و ستاد قوه قضائیه شامل این دادگستری خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، غلامحسین اسماعیلی ضمن تبریک حلول سال جدید و فرا رسیدن ولادت باسعادت صدیقه کبری فاطمه زهرا (س) و فرزند برومند ایشان امام خمینی (ره) با اشاره به فرازی از خطبه فدکیه حضرت زهرا (س)، باور و اعتقاد به ولایت و امامت و پیروی و اطاعت از رهبری و عدالت ورزی را سه محور اصلی همدل و همزبانی در جامعه اسلامی برشمرد و گفت: اگر به جای تحلیل و برداشت‌های جناحی و گروهی و سلایق فردی و شخصی، شعار همدلی و همزبانی، ولایت و عدالت، محور حرکت تمامی کارگزاران و دولتمردان باشد، همدلی و همزبانی تحقق خواهد یافت.

وی تفرقه و گروهگرایی و ایجاد فاصله بین حکومت و مردم و ایجاد اختلاف بین گروه های مختلف در جامعه را از اهداف دشمن دانست و گفت: امت اسلامی با تکیه بر ولایت و با اجرای عدالت نباید هیچگاه دچار تفرقه و اختلاف شود و با اجماع مردم و دولت بر حول این محور، موجبات یاس و ناامیدی دشمنان نیز فراهم می‌گردد.

رئیس کل دادگستری استان تهران با تببین نقش نظارتی مدیریتی در کارآمدی و سلامت دستگاه و تقویت اعتماد عمومی بر تداوم و ارتقاء نظارت تاکید و مقرر کرد که برای بازدید و نظارت مجموعه مدیریتی استان بر واحدهای زیرمجموعه برنامه ریزی دقیق انجام و تا پایان فروردین ماه همه واحد های قضائی مورد بازدید قرار گیرند.

در این جلسه، رئیس کل دادگستری استان ضمن تقدیر و سپاس از حمایت‌ها و مساعدت‌های ریاست محترم قوه قضائیه در جهت کاهش مشکلات دادگستری و تامین برخی از نیازها، افزود: بر اساس نظر ریاست محترم قوه در سال 1394 عنایات بیشتری از سوی ایشان و ستاد قوه قضائیه شامل این دادگستری خواهد شد.

در ادامه آدابی معاون قضایی و نظارت و بازرسی دادگستری استان گزارش عملکرد سال 1393 و میزان تحقق برنامه اجرایی سال قبل را ارائه که در مجموع عملکرد دادگستری استان را مثبت ارزیابی کرد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.