رئیس کل دادگستری استان فارس:

مسئولان برای رسیدن به اهداف عمیق نامگذاری امسال تلاش کنند

سیاسی

رئیس کل دادگستری استان فارس با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی توسط مقام معظم رهبری بر تعامل بین دستگاه‌ها تاکید کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی القاصی اظهار کرد: علت حضور همه ما در جایگاه‌های مسئولیتی و مدیریتی خدمت صادقانه و خالصانه به مردم است و تا زمانی که این هدف مدنظر قرار گیرد، باید اختلاف نظرها کنار گذاشته شود.

وی با بیان اینکه نامگذاری امسال با ژرف اندیشی و دقت نظر ویژه انجام شده است، خاطرنشان کرد: باید همه مسئولین تلاش کنند تا با تعامل سازنده به اهداف عمیق این نامگذاری دست یابند.

وی با تاکید بر اینکه لازمه تحقق همدلی و همزبانی عمل کردن مسئولین به وظایف و مأموریت های قانونی است، افزود: هر زمان که کارگزاران با اخلاص و دلسوزی به وظایف خود در قبال مردم عمل کنند نتیجه حاصل از آن همدلی، آرامش و ایجاد فضای صمیمیت است.

رئیس شورای قضایی استان فارس با اشاره به تعامل مناسب حوزه شهرداری با مجموعه قضایی بیان کرد: ما شاهد تحول خوبی در توسعه شهری در چند سال اخیر بوده‌ایم که این امر در سایه همدلی حاصل شده است.

القاصی همچنین بر پیگیری حقوق و مطالبات عمومی و دولتی توسط نمایندگان حقوقی شهرداری شیراز تاکید کرد و افزود: هر کجا نمایندگان حقوقی دستگاه‌ها به خوبی به وظایف سازمانی و قانونی خود عمل کرده‌اند حقوق عمومی حفظ شده است و ما در سال پیش‌رو آماده تدوین دوره‌های آموزشی نمایندگان حقوقی سازمان‌ها در راستای تقویت تعاملات هستیم.

انتهای پیام

کد N783249