رستمیان در تذکری:

بهتر بود جلسه با وزیر خارجه یکشنبه برگزار می‌شد

سیاسی

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت که بهتر بود جلسه غیرعلنی مجلس برای ارائه گزارش وزیر خارجه از مذاکرات هسته‌ای اخیر روز یکشنبه برگزار می‌شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عبدالرحمان رستمیان در تذکری در جلسه علنی صبح امروز اظهار کرد: اولویت داشت که در اولین فرصت نشست با آقای ظریف برگزار می‌شد تا کلیت مجلس در جریان مذاکرات لوزان باشند و بتوانند کمک و حمایت لازم را داشته باشند، بنابراین بهتر بود این جلسه یکشنبه برگزار می‌شد زیرا دولت و مجلس نسبت به آینده کشور پاسخگو هستند.

وی در تذکری به معاون اول رییس‌جمهور گفت:‌ دفتر آقای جهانگیری اولویت برخی پروژه‌ها را تغییر داده و یکی از پروژه‌هایی که تعریف کارشناسی نشده در اولویت قرار گرفته، لازم است آقای جهانگیری این موضوع را بررسی و با فرد خاطی برخورد کند.

رستمیان، خواستار بررسی نحوه تقسیم اعتبارات جداول 10 و 12 بودجه از سوی دیوان محاسبات و سازمان برنامه‌ریزی شد و گفت: این اعتبارات برای یک استان به شکل ناعادلانه تقسیم شده بنابراین لازم است اعتماد ملت به دولت و مجلس جلب شود.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در پایان بهره بالای بانکی و عملکرد برخی بانک‌ها را عامل ورشکستگی کارخانجات عنوان و خاطرنشان کرد: متاسفانه دیده می‌شود اگر کارخانه‌ای وام و تسهیلات دریافت نکرده توفیق داشته اما کارخانجاتی هستند که به دلیل عملکرد ضعیف بانک‌ها ورشکست می‌شوند بنابراین وزارت صنایع و وزارت اقتصاد به خوبی موضوع را مدیریت نکردند و این مساله صدمات جدی به اقتصاد وارد می‌کند.

انتهای پیام

کد N782802