نعیم قاسم:

طرح های آمریکا در برابر مقاومت ملتهای منطقه شکست خواهد خورد

سیاسی

معاون دبیر کل حزب الله لبنان از شکست طرح های آمریکا دربرابر مقاومت ملتهای منطقه خبر داد و گواه آن را پایداری سوریه و یمن و ضربات مهلک عراقی ها به تکفیری ها دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه المنار، شیخ نعیم قاسم گفت: گذشت ایام ثابت خواهد کرد که همه حوادث درمنطقه با طرح های سیاسی آمریکایی-اسرائیلی درباره تغییرات در منطقه به گونه ای که به نفع آنها باشد در ارتباط است و اگر مقاومت علیه این طرح ها موضع گیری نمی کرد منطقه شرایط خطرناکتری پیدا می کرد.

وی افزود: طرح های آمریکا در برابر مقاومت ملت های منطقه شکست خواهد خورد.سوریه چهار سال مقاومت کرد و مرحله سرنگونی را پشت سر گذاشت عراقی ها ضربات مهلکی به پیکر تکفیریها وارد کردند، لبنان با تلاش بی ثبات کننده به مقابله برخاست و مانع از موفقیت تلاشهای فتنه افکنانه شد و یمن با صلابت برای اثبات حق ملت برای استقلال ایستادگی می کند و سعودی ها و رویاهای آنها را بر باد خواهد داد.

معاون دبیر کل حزب الله لبنان تاکید کرد: همه تلاشها برای ایجاد فتنه مذهبی شکست خورده است و تلاشهای کنونی برای جبران شکست هاست اما آنها در برابر حق و آزادی ملتها و مقاومت کاری از پیش نخواهند برد.زمان آن فرا رسیده است که اعراب به این درک برسند که عزت آنها در استقلال تصمیم گیری و وحدت آنها در راه حق و فلسطین است.