• ۲بازدید
در پیامی؛

رییس‌جمهور از ابراز همدردی مردم ایران به‌ مناسبت فوت والده گرامیشان قدردانی کرد

رييس‌جمهور

رییس جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی از مراجع عظام تقلید، علمای اعلام، شخصیت‌های کشوری و لشکری و همچنین اقشار مختلف مردم که با ارسال پیام و شرکت در مراسم تشییع و ترحیم والده مکرمه‌شان موجبات تسلی خاطر بازماندگان را فراهم آوردند، تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا،متن پیام حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به شرح زیر است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

آغاز فصل بهار و دگرگونی طبیعت و تمنّای بندگان خدا برای رسیدن به «احسن الحال» در سال جدید، با شمیم روحبخش فاطمی و ستایش مقام «مادر» عطر‌آگین بود.

خداوند منّان را سپاسگزارم که غم از دست دادن مادری پرهیزگار، فداکار و محب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام به‌ویژه زهرای اطهر(س)، با همدردی مردم عزیز و گرانقدری تسکین یافت که با ابراز لطف و محبت، بازماندگان را مورد تفقد قرار دادند.

لازم می‌دانم بطور ویژه از پیام محبت‌آمیز رهبر فرزانه انقلاب و حضور تسلی‌بخش معظم‌له در مجلس یادبود، صمیمانه قدردانی و تشکر کرده و برای ایشان، سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت نمایم.

همچنین از اظهار لطف و پیامهای تسلی‌بخشِ مراجع عظام تقلید و علمای اعلام، رؤسای محترم قوای مقننه و قضائیه، رئیس محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام، رئیس محترم مجلس خبرگان رهبری، دبیر محترم شورای نگهبان، نمایندگان محترم مجلس خبرگان رهبری، نمایندگان و اعضای محترم هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، نمایندگان محترم ولی فقیه در استان‌ها، ائمه محترم جمعه و جماعات، مدیریت و علمای محترم حوزه‌های علمیه سراسر کشور، بیت محترم حضرت امام خمینی‌(ره) به‌ویژه یادگار گرامی ایشان، معاونین محترم رئیس جمهور، وزرای محترم، سفرا، استانداران و فرماندهان محترم نیروهای نظامی و انتظامی، رؤسای گرانقدر دانشگاه‌ها و تشکل‌های علمی، شهرداران محترم، رؤسای سازمان‌ها، نهادها، جمعیت‌های مردم‌نهاد و نظام‌های تخصصی و صنفی، احزاب، رؤسای محترم نمایندگی‌های کشورهای خارجی در ایران، سایر شخصت‌های حقیقی و حقوقی و همه عزیزانی که با حضور در مراسم، ارسال پیام و یا به طرق دیگر اظهار همدردی کرده‌اند، صمیمانه سپاسگزاری می‌کنم.

لازم می‌دانم از مردم استان سمنان به‌ویژه مردم شهرستان سرخه که با احساسات و عواطف غیرقابل وصف در این غم با اینجانب و سایر مصیبت‌دیدگان همدردی کردند، سپاسگزاری نمایم.

حسن روحانی»

انتهای پیام

کد N781927

وبگردی