در سفر به قم صورت گرفت؛

گزارش نهاوندیان به مراجع عظام تقلید از آخرین روند مذاکرات هسته‌ای

سیاسی

رئیس‌دفتر رئیس‌‌جمهور روز دوشنبه و در سفر به قم با آیات عظام تقلید دیدار و به ارائه گزارشی از وضعیت اقتصادی و آخرین نتایج حاصل شده از مذاکرات هسته‌ای پرداخت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، محمد نهاوندیان رئیس‌دفتر رئیس‌‌جمهور روز دوشنبه و در سفری کوتاه به قم با حضرات آیات عظام تقلید مکارم شیرازی، وحید خراسانی و صافی گلپایگانی دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس‌دفتر رئیس‌‌جمهور در این دیدارها ضمن ارایه گزارشی از وضعیت اقتصادی کشور و با اشاره به کاهش قابل ملاحظه نرخ تورم و عبور از شرایط رکود، برنامه‌های دولت را برای ایجاد اشتغال پایدار و رونق فضای کسب و کار تشریح کرد.

وی همچنین با اشاره به نامگذاری سال 94، تحت عنوان «دولت و ملت، همدلی و همزبانی»، بر لزوم حضور موثرتر مردم در تمامی عرصه‌ها و مشارکت همه سلایق سیاسی متعهد به نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی برای ارتقای وحدت و انسجام ملی و همچنین همدلی و همزبانی بیشتر میان دولت و ملت تاکید کرد.

نهاوندیان در این دیدارها همچنین گزارشی از آخرین وضعیت مذاکرات هسته‌ای و نتایج حاصل شده در روزهای اخیر در این مذاکرات و نیز برنامه‌های پیش رو در این باره ارایه کرد.

حضرات آیات عظام تقلید، مکارم شیرازی، وحید خراسانی و صافی گلپایگانی در این دیدارها، ضمن ابلاغ سلام و دعا برای رئیس‌‌جمهور و دولت، توفیق بیش از پیش دولت در اجرای برنامه‌ها و اهداف پیش رو را از خداوند متعال خواستار شده و بر لزوم حمایت مردم از دولت در راستای تحقق اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی و تحکیم انسجام و وحدت عمومی تأکید کردند.