کلاس قرآن و تعالیم اسلامی برای جاسوسان اسرائیلی

سیاسی

منابع امنیتی رژیم صهیونیستی فاش کردند که دستگاه جاسوسی این رژیم برای سهولت کار ماموران خود آنها را مجبور به فراگیری قرآن و آموزه‌های دین اسلام می‌کند تا نفوذ آنها در بین اعراب را آسان‌تر کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، یعقوب بیری، یکی از مسئولان سابق سازمان اطلاعات داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) در این باره گفت: وظیفه افسران شاباک بسیار پیچیده است که با نوعی هنر فن بیان همراه است. ما از طریق کلام و نزدیک شدن با مردم سعی می‌کنیم که اطلاعات زندگی شخصی آنان را بگیریم و از این طریق نیز برای عضوگیری در شاباک اقدام می‌کنیم.

این مسئول سابق شاباک گفت: عضوگیری نیروها از طریق اعمال فشار بر آنان نیست بلکه ما سعی می‌کنیم از طریق دوست شدن با افسران و سربازان به آن‌ها نزدیک شویم.

بنا بر این گزارش‌ها شاباک برای عضوگیری از سربازانی که میانگین سن آن‌ها 25 تا 30 سال است برنامه‌های ویژه‌ای دارد و به آن‌ها تحت اعمال فشارهای سخت روحی، آموزش‌های مختلفی از جمله آموزش زبان عربی و دیگر زبان‌ها آن هم در سطح عالی می‌دهد.

نیروهای شاباک همچنین برای آشنایی با فرهنگ اسلامی و سهولت در امر جاسوسی، قرآن را هم یاد می‌گیرند و اسماء جلاله خداوند را حفظ می‌کنند تا با پایبند جلوه دادن خود به اعتقادات دینی مسلمانان و تقلید از عادت‌های آنها، اعراب فلسطینی را راحت تر به سمت خود جذب کنند.

انتهای پیام

کد N781441