با حضور فانی در کمیسیون آموزش؛

دغدغه‌های فرهنگیان بررسی شد

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در جلسه عصر امروز خود که با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد به بررسی مشکلات فرهنگیان پرداخت.

قاسم جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش با بیان این مطلب به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: ضمن دیدار نوروزی با وزیر آموزش و پرورش ، فانی برنامه‌های سال جاری این وزارتخانه را بیان کرد و از طرف دیگر دغدغه‌های نمایندگان نیز مطرح شد.

وی افزود: بحث معیشتی فرهنگیان یکی از موضوعاتی بود که براساس آخرین مصوبه هیات دولت در این جلسه مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

جعفری با اشاره به بررسی طرح رتبه‌بندی معلمان در جلسه عصر امروز کمیسیون آموزش اظهار کرد: با توجه به اینکه قرار است دولت این طرح را اجرایی کند این موضوع نیز با حضور وزیر مورد بررسی قرار گرفت تا طرح مورد نظر با کمترین معایب برای فرهنگیان به تصویب برسد البته هفته آینده جلسه مفصلی در همین زمینه توسط کمیسیون آموزش برگزار خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش همچنین اظهار کرد: با توجه به موضوعات مطرح در جلسه امروز این کمیسیون مقرر شد از نوبخت،‌ رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور دعوت به عمل آید تا در جلسه روز سه شنبه این کمیسیون حضور یافته و مشکلات فرهنگیان بررسی شود.

انتهای پیام

کد N780947