رییس سازمان تعزیرات حکومتی عنوان کرد

رضایت نسبی مردم و مسئولین از گشت‌های نوروزی

تعزيرات حكومتي

رییس سازمان تعزیرات حکومتی در دیدار با کارمندان این سازمان گفت که مردم و مسئولین از گشت‌های نوروزی رضایت نسبی دارند.

رییس سازمان تعزیرات حکومتی در دیدار با کارمندان این سازمان گفت که مردم و مسئولین از گشت‌های نوروزی رضایت نسبی دارند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی مژدهی معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در نشستی با کارمندان ستادی این سازمان ضمن تبریک سال جدید گفت: قطعا «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» عنوانی است که رهبری برای این سال انتخاب کرده‌اند و هرچه نزدیکی بین قلوب ملت و دولت ایجاد شود قطعا تلاش در جنبه‌های مختلف بیشتر خواهد شد.

وی افزود: در سالی که گذشت علیرغم کاستی ها همکاران تلاش های خوبی انجام دادند؛ مثلا در مورد طرح نوروزی در دید و بازدیدهای عید خیلی از مردم و مسئولان تشکر می‌کنند و البته توصیه‌هایی هم دارند.

مژدهی با اشاره به اینکه در سال گذشته پرونده‌های وارده صنفی با کاهش 32 درصدی روبه رو بوده است، گفت: همکاران ما باید با برنامه ریزی و سازماندهی نظارت بیشتری داشته باشند تا در پایان سال شاهد حضور پررنگی از سازمان تعزیرات حکومتی همچون ایام نوروز باشیم و امیدواریم فضای بازار فضای بی‌دغدغه ای با تخلفات کم تر باشد و قیمت‌ها هم قیمت‌هایی باشد که مردم از رفاه نسبی برخوردار باشند.

وی در پایان گفت: همکارانی که در ایام نوروز فعالیت داشتند، قطعا خسته شده اند و از عزیزان خود در ایام نوروز دور بوده‌اند، اما مطمئنم که رضایت مردم و مسئولین در حد نسبی باعث خوشحالی آنهاست و آثار کسالت را تن این عزیران به در می برد.

همچنین در پایان این دیدار سالن ورزشی سازمان تعزیرات حکومتی که به وسایل جدید ورزشی تجهیز شده است توسط مژدهی افتتاح شد.

انتهای پیام

کد N780169