/دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی/

با همدلی و همزبانی می‌توان در مقابل هر مشکلی ایستاد

دولت و ملت، همدلی و همزبانی

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد رودهن گفت: مقام معظم رهبری با نام‌گذاری امسال با عنوان "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" درصدد وحدت بیشتر بین دولت و ملت بودند.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدابراهیم سراج در گفت‌وگو با خبرنگار دین و اندیشه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در رابطه با نام‌گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان "دولت و ملت، همدلی و همزبانی"، اظهار کرد: امسال با تدبیر مقام معظم رهبری این نام انتخاب شد و قطعاً ایشان بر اساس یک سلسله مسائل خاص که مرتبط با سرنوشت کشور است این نام را انتخاب کرده‌اند.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به جنگ‌های تروریستی که در منطقه شاهدیم، اگر در داخل همدلی و همزبانی داشته باشیم می‌توانیم در مقابل هر گونه مشکلی بایستیم.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد رودهن با تاکید بر این‌که «با توجه به موضوع مذاکرات هسته‌ای شعار سال می‌تواند دستاوردهای بسیار زیادی برای کشور به همراه داشته باشد» به صدور بیانیه اخیر اشاره و اظهار کرد: این تفاهم باید با همدلی و همزبانی ادامه پیدا کند و مردم و دولت گوش به شایعات داخل و خارج ندهند و اگر توافقی صورت نمی‌گرفت باز هم مردم و دولت باید در عرصه اقتصاد، حوزه نظامی و سایر حوزه‌ها پشت هم می‌ایستادند.

سراج افزود: برای تحقق این شعار باید همان‌گونه که تاکنون از سوی دولتمردان صداقت دیده‌ایم در ادامه هم شاهد صداقت آنها باشیم و مردم هم همچون گذشته دولت را بیشتر از پیش حمایت کنند.

وی در پایان گفت: وقتی دولت و ملت نسبت به هم خوشبین باشند، این می‌تواند دستاوردهای زیادی را برای کشور به همراه داشته باشد.

انتهای پیام

کد N779929