ظریف برای توضیح درباره توافق لوزان به کمیسیون امنیت ملی مجلس می رود

مذاکرات هسته ایران با 5 بعلاوه 1,ایران و آمریکا

تسنیم نوشت:

کمیسیون امنیت‌ملی مجلس از ظریف برای ارائه توضیحات درباره بیانیه لوزان دعوت کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی مجلس از دعوت وزیر امورخارجه برای حضور در یکی از جلسات کمیسیون امنیت‌ملی مجلس برای ارائه توضیحاتی درباره بیانیه لوزان خبر داد.


سیدحسین نقوی‌حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی از دعوت این کمیسیون از وزیر امورخارجه کشورمان به یکی از جلسات کمیسیون امنیت‌ملی مجلس خبر داد و گفت: کمیسیون امنیت‌ملی مجلس در نامه‌ای از محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه برای حضور در این کمیسیون برای ارائه توضیحات درباره بیانیه لوزان دعوت کرده است.

او گفت: با توجه به دعوتی که کمیسیون امنیت‌ملی مجلس از وزیر امورخارجه کشورمان برای حضور در این کمیسیون انجام داده، قرار است آقای ظریف به زودی در یکی از جلسات این کمیسیون حضور یافته و توضیحاتی درباره بیانیه لوزان به اعضای کمیسیون امنیت‌ملی مجلس ارائه کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی مجلس با بیان اینکه زمان دقیق حضور ظریف در این کمیسیون هنوز مشخص نیست، گفت: هر زمان که وزیر امورخارجه برای حضور در جلسه کمیسیون امنیت‌ملی مجلس آمادگی داشته باشد، این جلسه برگزار می‌شود.

نقوی‌حسینی در پایان گفت: کمیسیون امنیت ملی مجلس فقط از آقای ظریف برای حضور در یکی از جلسات این کمیسیون دعوت کرده، اما معمولا وی به همراه معاونانش و دیگر اعضای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در جلسات این کمیسیون حضور می‌یابد.

 

 

23231

 

کد N779263