/دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی/

نماینده سنندج: همدلی دولت و ملت موجب توسعه‌ پایدار کشور می‌شود

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس با اشاره به این‌که «قطعا توسعه کشور بدون هماهنگی و همدلی میان ملت و دولت امکانپذیر نخواهد بود» گفت: همدلی میان دولت و ملت موجب توسعه‌ی پایدار کشور می‌شود.

سالار مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کردستان، با بیان این‌که «مقام معظم رهبری هر سال با توجه به ضرورت، موضوعی را به عنوان نام سال انتخاب می‌کنند» اظهار کرد: یکی از راهکارهای توسعه پایدار کشور تحقق منویات مقام معظم رهبری است.

وی با بیان این‌که «مدیران، نخبگان و همه مردم باید منویات رهبری را مدنظر قرار دهند» افزود: مجلس عصاره ملت بوده و وظیفه‌اش قانون‌گذاری است و باید تلاش کند در چارچوب منافع ملی پشتیبان دولت باشد.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس عنوان کرد: دولت نیز باید تلاش کند جایگاه مجلس را بشناسد و حتی المقدور طوری حرکت نکند که ناهماهنگی و دوگانگی میان دولت و مجلس پیش آید.

وی ادامه داد: ما در راستای وظایف خود تا جایی که بتوانیم از برنامه‌های دولت حمایت می‌کنیم و انتظار داریم دولت نیز به تعهدات خود در چارچوب تعیین شده عمل کند.

مرادی بیان کرد: خود ملت نیز ناظر بر کار مجلس هستند و از طریق مجلس مطالبات و خواسته‌های خود را مطرح می‌کنند.

وی در ادامه با اشاره به این‌که «همدلی میان دولت و ملت موجب توسعه‌ی پایدار کشور می‌شود» تصریح کرد: همدلی و همزبانی میان دولت و مردم یکی از مهمترین ابزارها برای آسانتر حل کردن مشکلات در شرایط حال حاضر داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی است.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس اضافه کرد: مشکلاتی که در حوزه اشتغال، معیشت و تورم وجود دارد با همکاری میان مردم و دولت حل می‌شود.

وی با تاکید بر این‌که «تمام مسئولان، مدیران و مردم باید حمایت ویژه‌ای از عنوان سال کنند» خاطرنشان کرد: قطعا توسعه کشور بدون هماهنگی و همدلی میان ملت و دولت امکانپذیر نخواهد بود.

مرادی با بیان این‌که «همه افراد جامعه باید به نوبه‌ی برای توسعه کشور تلاش کنند» یادآور شد: امیدوارم سال جدید شاهد رونق و توسعه بیشتر کشور در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی سیاسی و اجتماعی باشیم.

انتهای پیام

کد N778878