کمک 200 میلیونی به امامزاده نورالدین(ع) توسط خیرین کشور

قائم مقام بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور از کمک 200 میلیونی توسط خیرین کشور به امامزاده نورالدین(ع) در کهگیلویه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد عدل هاشمی در نخستین همایش امامزاده نورالدین(ع) و یادوراه 26 شهید سادات این امامزاده، بزرگ‌ترین حرکت امام خمینی(ره) را ولایت‌فقیه دانست و افزود: با قیام تاریخی حضرت امام(ره) انقلاب اسلامی به دستاوردهای فرهنگی زیادی دست پیدا کرد.

قائم مقام بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور کوتاه‌شدن دست بهائیت از کشور، جمع‌آوری انواع کاواره‌ها و مراکز فساد و فحشا، احیای نماز جمعه و جماعات در مراکز علمی، پادگان‌ها، بین راهی، توسعه مساجد در شهرها و روستاها، توسعه هیئت‌های مذهبی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و برنامه‌ریزی برای احیای موقوفات را از جمله دستاوردهای فرهنگی انقلاب اسلامی برشمرد.

هاشمی اضافه کرد: استکبار‌ستیزی یکی دیگر از دستاوردهای فرهنگی انقلاب اسلامی بود.

وی خاطرنشان کرد: در نظام جمهوری اسلامی به برکت شهدا و رهبر فرزانه انقلاب کارهای بزرگی در حوزه‌های سدسازی، پالایش، پتروشیمی، خطوط انتقال نفت و گاز در این استان صورت گرفت.

هاشمی ادامه داد: عمق محرومیت‌ها در استان آن ‌قدر زیاد است که هر چه کار شود به ‌چشم نمی‌آیند.

وی خواستار همدلی و هم‌زبانی در راستای شعار رهبری از همه مردم و مسئولان شد و افزود: با نهادینه کردن اخلاق در جامعه از تخریب و تحقیر همدیگر دوری کنیم.

هاشمی با بیان اینکه نمی‌توانم قول مساعدت برای توسعه امامزاده نورالدین(ع) از طریق دولت بدهم، اضافه کرد: با جذب خیرین به منطقه و معرفی آنها به هیئت امنای امامزاده تا سقف 200 میلیون تومان برای توسعه آن کمک خواهد شد.

انتهای پیام

کد N778550