۰

کمک 200 میلیونی به امامزاده نورالدین(ع) توسط خیرین کشور

  • ۱۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

قائم مقام بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور از کمک 200 میلیونی توسط خیرین کشور به امامزاده نورالدین(ع) در کهگیلویه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد عدل هاشمی در نخستین همایش امامزاده نورالدین(ع) و یادوراه 26 شهید سادات این امامزاده، بزرگ‌ترین حرکت امام خمینی(ره) را ولایت‌فقیه دانست و افزود: با قیام تاریخی حضرت امام(ره) انقلاب اسلامی به دستاوردهای فرهنگی زیادی دست پیدا کرد.

قائم مقام بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور کوتاه‌شدن دست بهائیت از کشور، جمع‌آوری انواع کاواره‌ها و مراکز فساد و فحشا، احیای نماز جمعه و جماعات در مراکز علمی، پادگان‌ها، بین راهی، توسعه مساجد در شهرها و روستاها، توسعه هیئت‌های مذهبی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و برنامه‌ریزی برای احیای موقوفات را از جمله دستاوردهای فرهنگی انقلاب اسلامی برشمرد.

هاشمی اضافه کرد: استکبار‌ستیزی یکی دیگر از دستاوردهای فرهنگی انقلاب اسلامی بود.

وی خاطرنشان کرد: در نظام جمهوری اسلامی به برکت شهدا و رهبر فرزانه انقلاب کارهای بزرگی در حوزه‌های سدسازی، پالایش، پتروشیمی، خطوط انتقال نفت و گاز در این استان صورت گرفت.

هاشمی ادامه داد: عمق محرومیت‌ها در استان آن ‌قدر زیاد است که هر چه کار شود به ‌چشم نمی‌آیند.

وی خواستار همدلی و هم‌زبانی در راستای شعار رهبری از همه مردم و مسئولان شد و افزود: با نهادینه کردن اخلاق در جامعه از تخریب و تحقیر همدیگر دوری کنیم.

هاشمی با بیان اینکه نمی‌توانم قول مساعدت برای توسعه امامزاده نورالدین(ع) از طریق دولت بدهم، اضافه کرد: با جذب خیرین به منطقه و معرفی آنها به هیئت امنای امامزاده تا سقف 200 میلیون تومان برای توسعه آن کمک خواهد شد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.