پیام وزیر بهداشت: کار ظریف،ادامه همان راهی است که رزمندگان دفاع مقدس پیمودند

ایرنا نوشت:

  وزیربهداشت و درمان و آموزش پزشکی در پیامی از اقدامات محمدجواد ظریف وزیرامورخارجه و هیات مذاکره کننده هسته ای ایران تشکر کرد.

 در پیام دکتر هاشمی آمده است: لازم می دانم به نوبه خود از تلاش های خستگی ناپذیر آقای دکتر ظریف و تیم مذاکره کننده هسته ای جمهوری اسلامی ایران سپاسگزاری کنم. این دوستان با توکل به خدای بزرگ، عقلانیت، درایت، صبر و هوشیاری توانستند مذاکراتی سخت و سنگین با قدرت های سیاسی، اقتصادی و نظامی جهان را به سامان برسانند.

وی افزود: این موفقیت را که با حمایت های مقام معظم رهبری و پشتیبانی بی دریغ آقای دکتر روحانی به بار نشست، به ملت بزرگ و شریف ایران تبریک می گویم و امیدوارم طی ماه های آینده، تلاش این همکاران چنان به ثمر نشیند که کام مردم را بیش از امروز شیرین سازد.

در پیام وزیربهداشت آمده است: به یقین آقای دکتر ظریف و همکارانش با هدایت و فرماندهی رییس جمهور محترم، همان راهی را طی کردند که رزمندگان این مرز و بوم در دوران دفاع مقدس پیمودند و نام این بزرگان چون همه آنان که برای استقلال و حفظ تمامیت ارضی کشور تلاش کرده و می کنند، در همیشه تاریخ ایران به نیکی و با افتخار برده خواهد شد.

 

1717

 

کد N778315