شرفخانی اعلام کرد: حضور مبلغان چند زبانه در اماکن متبرکه

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از اجرای طرح آرامش بهاری در مسجد تاریخی جامع یزد بازدید و از این حرکت نو و پویا تقدیر کرد.

به گزارش دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام والمسلمین احمد شرفخانی باحضور در مسجد جامع یزد از روند برگزاری برنامه های فرهنگی طرح نوروزی آرامش بهاری در این مسجد تاریخی بازدید کرد.

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه ضمن بازدید از طرح عفاف وحجاب، غرفه کودک و نوجوان، چایخانه و خیمه های معرفت با مبلغین اعزامی از قم نیز به بحث وتبادل نظر پرداخت.

وی در جریان این بازدید با اشاره به برگزاری طرح آرامش بهاری در سراسر کشور گفت: برنامه ریزی پویای این طرح نوروزی آنچنان در تجلی حرکت فرهنگی و مقابله باجنگ نرم دشمن نمایان است که آنچه باید بگوییم تقدیر و تشکرو سپاسگزاری از فعالان فرهنگی این عرصه است.

حجت الاسلام احمد شرفخانی حضور گردشگران خارجی را فرصت مغتنمی برای ارائه نگاهی نو و جذاب از اسلام دانست و تصریح کرد: این حرکت پویا در قالب خیمه های معرفت مجموعه اثرگذاری را نمایان کرده است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که این حرکت در طول ایام گردشگری پایدار و ماندگار باشد.

گفتنی است خیمه معرفت مسجد جامع یزد با حضور مبلغین مسلط به زبان‌های خارجی تاکنون تاثیر به سزایی را در بین گردشگران خارجی و داخلی داشته است.

انتهای پیام

کد N777240