گزارش 600 روز خدمت وزیر کشور به مردم

سیاسی

وزیر کشور دولت تدبیر امید، 24 فروردین ماه با حضور در جمع اصحاب رسانه و خبرنگاران داخلی و خارجی گزارشی از 600 روز تصدی مسئولیت خود در وزارت کشور را به مردم گزارش خواهد کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دین پرست رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور اعلام کرد: دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور دولت تدبیر امید 24 فروردین ماه با حضور در جمع اصحاب رسانه و خبرنگاران داخلی و خارجی گزارشی از 600 روز تصدی مسوؤلیت خود در وزارت کشور و دیگر مسئولیت های قانونی خود به‌عنوان جانشین فرماندهی معظم کل قوا در ناجا،‌ رئیس شورای امنیت کشور و رئیس شورای اجتماعی کشور را به مردم گزارش خواهد کرد.

دین پرست هدف از برگزاری این نشست را گزارش مستقیم روند خدمت رسانی در دولت تدبیر و امید به مردم شریف ایران اسلامی اعلام و اضافه کرد که این گزارش مطابق با برنامه های اعلامی وزیر کشور به مجلس شورای اسلامی در زمان اخذ رأی اعتماد و شرح وظایف قانونی وزارت کشور ارائه خواهد شد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور خاطرنشان کرد: از جمع کثیری از خبرنگاران رسانه های داخلی و همچنین رسانه های خارجی دارای مجوز فعالیت در ایران برای حضور در این نشست خبری و پوشش آن دعوت بعمل خواهد آمد.

این نشست صبح روز دوشنبه 24 فروردین ماه سال جاری در محل وزارت کشور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

کد N777220