تاکید حزب‌الله لبنان بر حمایت از مبارزات فلسطینی‌ها علیه اسرائیل

سیاسی

حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای به مناسبت سالگرد "روز زمین" بر حمایت خود از مبارزات مردم فلسطین در آزادسازی سرزمین خود از دست دشمن صهیونیستی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از سایت خبری المنار، حزب الله لبنان در بیانیه خود به مناسبت روز زمین اعلام کرد که ما همواره در کنار مردم فلسطین در جهاد مشروعشان علیه اسرائیل با هدف آزادسازی سرزمین شان و بازپس گیری مقدسات‌شان می‌ایستیم.

در ادامه این بیانیه آمده است: از امت‌های عربی و اسلامی می‌خواهیم در مواضع خود در حمایت از مبارزات مردم فلسطین ثابت قدم باشند و ما با هرگونه تلاش برای انحراف افکار از مساله فلسطین از طریق ایجاد دشمنان فرضی به جای دشمن اشغالگر اسرائیلی مخالف هستیم.

حزب الله تاکید کرد: روز زمین بیانگر وجود ارتباط میان مردم فلسطین با سرزمین‌شان و حقوق‌شان است و این روز یادآور آن است که همگان باید اولویت خود را مساله فلسطین و مبارزات مردم آن با دشمن صهیونیستی که مقدسات و سرزمین فلسطینی‌ها را مصادره کرده‌ قرار دهند.

حزب الله لبنان همچنین به مردم فلسطین به خاطر پایداری برابر توطئه‌های اسرائیلی درود فرستاد و از امت اسلامی خواست تمام تلاش خود را در راستای این مساله به کار گیرد.

انتهای پیام

کد N776975