بعیدی‌نژاد: همه بر این نظرند که به راه‌حل برسیم / هیچ توافقی نهایی نشده است

مذاكرات ايران و گروه 1 5,مذاكرات هسته‌اي

یک عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران گفت: موضوعاتی که در سطح وزیران خارجه مطرح است ممکن است چارچوب فنی داشته باشد ولی ابعاد سیاسی مهمی دارد که وزرای خارجه روی آن وقت می‌گذارند.

به گزارش خبرنگار انرژی هسته‌ای خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اعزامی به لوزان سوییس، حمید بعیدی‌نژاد در ساعات پایانی روز دوشنبه به وقت محلی در جمع خبرنگاران تصریح کرد: همه باید تصمیم بگیرند تا فرمول‌های جدید انتخاب شود. همه فکر می‌کنند و همه خلاقیت‌های ذهنی و فکری خود را به کار گرفته‌اند که چطور برای موضوعات باقی‌مانده راه‌حل‌های جدید پیدا کنند. متن و فکر تبادل می‌شود و همه تلاش می‌کنند راه‌حل‌ها به دست بیاید.

وی افزود: هیأت‌ها درگیر هستند و این تلاش‌ها از صبح سه‌شنبه ادامه خواهد یافت و هر لحظه ممکن است تحولاتی رخ دهد و ان‌شاءالله هر چه زودتر به نتیجه برسیم.

این عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران در پاسخ به این پرسش که «اگر تا سه‌شنبه شب به نتیجه نرسیم آیا مذاکرات ادامه می‌یابد؟»، گفت: مطلقا تا الان چنین ایده‌ای مطرح نشده است. همه بر این نظرند که به راه‌حل برسیم چرا که این موضوع برای همه مهم است.

بعیدی‌نژاد اظهار کرد: تا این لحظه هیچ توافقی نهایی نشده است. اگر فردا شب راه‌حلی به دست نیامد همه درباره این فکر می‌کنند که چه کار کنند ولی تا این لحظه کسی در مذاکرات به این نپرداخته است.

انتهای پیام

کد N776892