رئیس ستاد طرح نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد

رسیدگی به 683 پرونده تخلف در 48 ساعت گذشته

رئیس ستاد طرح نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی از رسیدگی به 683 پرونده و صدور 860 میلیون تومان جریمه نقدی در 48 ساعت گشت نوروزی این سازمان خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) علیرضا جواهری گفت: در 48 ساعت گذشته 683 پرونده تخلف در سراسر کشور مورد رسیدگی قرار گرفته و 40 پرونده نیز در نوبت رسیدگی قرار داد.

رئیس ستاد طرح نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی افزود: در این بازه زمانی 637 مورد بازرسی صورت گرفته است که این بازرسی ها منجر به تشکیل 1015 پرونده تخلف شده است.

وی خاطرنشان کرد: سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران در 48 ساعت گذشته با رسیدگی به 138 پرونده بیشترین رسیدگی به پرونده را به خود اختصاص داد و کمترین میزان رسیدگی به پرونده در این بازه زمانی نیز مربوط به دو استان قزوین و زنجان است.

مدیرکل حقوقی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: میزان جریمه ریالی تعیین شده در 48 ساعت گذشته، 860 میلیون تومان بوده است،البته همچنان به صورت ستادی وضعیت تخلف های سراسر کشور را بررسی می کنیم.

جواهری تصریح کرد: با توجه به شکایت‌هایی که از سوی مردم دریافت شده است، ضرورت بررسی وضعیت تعویض روغنی ها و مکانیکی‌ها احساس می شد که این مطلب را به مدیران استانی اعلام کردیم تا در برنامه‌ریزی گشت‌ها قرار گیرد.

انتهای پیام

کد N775623