دادستان کل کشور:

میز مذاکرات را ترک نمی‌کنیم/ خواهان مذاکره با عزت، ایستادگی و مصلحت هستیم

مذاكرات ايران و گروه 1 5, اقتصاد مقاومتی

دادستان کل کشور گفت: مردم در رابطه با اقتصاد، مدل اقتصاد مقاومتی را می‌خواهند و در زمینه نظام اداری نیز خواهان مقابله با فساد اداری هستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی در حاشیه مراسم تشییع پیکر همسر آیت‌الله جنتی با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مردم ما در همه عرصه‌ها از جمله دیپلماسی، عزت و اقتدار را می‌خواهند، اظهار کرد: ما در عین حال که هیچ وقت میز مذاکرات را ترک نمی‌کنیم خواهان مذاکره با عزت، ایستادگی و مصلحت هستیم.
وی ادامه داد: مردم در رابطه با اقتصاد مدل اقتصاد مقاومتی را می‌خواهند و در زمینه نظام اداری نیز ادارات و سازمان‌های سالم و عدالت اداری و مقابله با فساد اداری را درخواست می‌کنند.
دادستان کل کشور با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» تأکید کرد: اگر عرصه سیاست داخلی و خارجی ما جلوه حضور مردم باشد پیام رهبری قطعا تحقق می‌یابد.
حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی با اشاره به حوادث اخیر یمن و تهاجم رژیم آل سعود به این کشور افزود: فکر می‌کنم در جهان یک نوع تنفر عمومی نسبت به این حرکت عربستان و آمریکا ایجاد شده است چون آن‌ها در مقابل اراده یک ملت ایستاده‌اند.
وی گفت: ملت یمن تصمیمی را برای کشورش گرفته و این‌ها در مقابل آن ایستاده‌اند که این قطعا یک نوع محکومیت در افکار عمومی جهان را به دنبال دارد که بعد از آن نیز نتایج و تبعات آن را خواهند دید.
انتهای پیام
کد N775493