در حاشیه بازدید از زیارتگاه هویزه؛

سردار نقدی: راهیان نور طعم شیرین زندگی معنوی را به همه می‌چشاند

سیاسی

رییس بسیج مستضعفین با بیان اینکه راهیان نور طعم شیرین زندگی معنوی را به همه می‌چشاند، تصریح کرد: جامعه ای که روح شهادت و ایثار در آن زنده باشد هرگز زیر بار ذلت نمی رود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار محمد رضا نقدی رییس بسیج مستضعفین در حاشیه بازدید از زیارتگاه هویزه با اشاره به اینکه بخش عظیمی از زائران وخادمان راهیان نور را جوانان تشکیل می دهند گفت: روز به روز استقبال مردم از قدم گاه های شهدا بیشتر می شود و امیدوارم بتوانیم خدمات بهتری به این عشق و علاقه بدهیم.

وی با بیان اینکه جنگ ما یک جنگ اعتقادی و جنگ دین در برابر جهالت بود اظهار داشت : زیارتگاه های راهیان نور موزه بزرگ و نماد پایداری و استواری یک ملت در راه آرمان‌های خود است.

نقدی تصریح کرد: امروز آثار جنگهای مختلف در دنیا نگهداری می شود و هزینه های هنگفتی در عرصه های مختلف سینمایی و هنرهای تجسمی و... برای تبلیغ این یادمان ها با آنکه در آن روح معنوی وجود ندارد صورت می گیرد، اما با توجه معنویت موجود در آثار بازمانده از جنگ تحمیلی ما به برکت خون شهدا می توان در این زمینه اقدامات مناسب تری انجام داد.

این فرمانده ارشد نظامی با بیان اینکه راهیان نور طعم شیرین زندگی معنوی را به همه می‌چشاند، تصریح کرد: جامعه ای که روح شهادت و ایثار در آن زنده باشد هرگز زیر بار ذلت نمی رود.

وی در پایان افزود: مرور خاطرات شهداء و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در اردوهای راهیان نور ، درس استقامت ، ایستادگی و خودباوری را برای شرکت کنندگان به ارمغان می آورد.

بر اساس این گزارش، سردار نقدی در طی حضور در مناطق عملیاتی جنوب، از زیارتگاه های هویزه، هورالعظیم و محل شهادت شهید هاشمی و از اردوگاهها و زائرسراهای استان خوزستان بازدید کرد.

رییس سازمان بسیج درباره علت حضور دوباره خود در مناطق عملیاتی جنوب طی تعطیلات نوروز 94 به خبرنگار بسیج گفت: یکی از بهترین مناطق برای گذراندن تعطیلات نوروز جبهه های نور است که مردم همانند حرم امام رضا و حرم حضرت معصومه در این مناطق حضور پیدا می کنند.

انتهای پیام

کد N774403