پیام های تسلیت آیات اعظام جوادی آملی و نوری همدانی به رییس جمهور

آیات اعظام جوادی آملی و نوری همدانی با صدور پیام های جداگانه ای درگذشت والده دکتر حسن روحانی، رییس جمهور، را به وی تسلیت گفتند.

به گزارش ایسنا، حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی با صدور پیامی به حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، رییس جمهور، با تسلیت درگذشت والده وی، برای آن فقیده سعیده، علو درجات و برای بازماندگان صبر از خداوند متعال مسالت کردند.

متن پیام معظم له بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت بانوی مؤمنه مادر گرامی رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای روحانی را به معظم له و سایر بازماندگان آن بزرگوار تسلیت، علو درجات آن مؤمنه و صبر جمیل مصیبت دیدگان از خدای سبحان مسئلت می‌شود.

جوادی آملی

همچنین حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی در پیامی به حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری با تسلیت درگذشت والده ایشان، برای آن فقیده سعیده، غفران و برای تمامی بازماندگان صبر و اجر مسالت کردند.

متن پیام این مرجع عالیقدر تشیع به این شرح است:

سلام علیکم بما صبرتم فنعم عقبی الدار

حضرت مستطاب حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر روحانی رییس جمهوری محترم دامت برکاته

درگذشت والده محترمه رحمه الله علیها که از لحاظ تعهد و فرهنگ بالای درک انقلاب اسلامی بسیار ممتاز بوده است و در فضیلت و شایستگی همین اندازه که فرزند برومندی مانند جنابعالی را تربیت کرده است، کفی بها فضلا و فضیلتا تسلیت عرض می‌نمایم و از خداوند متعال برای آن مرحومه غفران و برای کلیه بازماندگان آن خاندان محترم صبر و اجر مسالت می‌نمایم.

حسین نوری همدانی

انتهای پیام

کد N773610