قدردانی از نتانیاهو به خاطر حمایت از شورشیان سوری

سیاسی

ائتلاف مخالفان سوریه در پیامی ضمن اقرار به کمک‌های رژیم صهیونیستی به شورشیان سوری،از نتانیاهو به خاطر کمکهای دولتش به تروریست‌های مجروح تشکر کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از پایگاه خبری العهد لبنان، ائتلاف مخالفان سوریه در پیامی به بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به خاطر پیروزی وی در انتخابات پارلمانی تبریک گفته و از وی به خاطر کمک‌های دولتش در طول چهار سال اخیر به شورشیان سوری تشکر کردند.

روزنامه عبری زبان معاریو در خبری نوشت: ابوعدنان، رئیس اتحادیه "انقلابیون سوریه" و موسی النبهان، مسوول روابط خارجه این اتحادیه اولین کسانی بودند که از سوی ائتلاف مخالفان سوریه پیروزی بنیامین نتانیاهو در انتخابات را تبریک گفتند.

مندی صفدی، یکی از مسوولان ائتلاف مخالفان اعلام کرد که سیل تبریک‌ها از سوی ائتلاف مخالفان سوریه به دست بانیامین نتانیاهو رسید و آنها در پیام تبریک خود از رژیم صهیونیستی و کمک‌های بسیاری که این رژیم طی چهار سال متوالی از جمله بازگشایی مرزهای خود به روی شورشیان و معالجه تروریست‌های زخمی در بیمارستان‌های اسرائیلی قدردانی کردند.

هیات ائتلاف مخالفان سوریه به خاطر حملات اخیر رژیم صهیونیستی علیه تاسیسات نظامی سوریه از این رژیم قدردانی کردند.

صفدی تصریح کرد که ائتلاف مخالفان سوریه از سخنان اخیر جان کری، وزیر خارجه آمریکا درخصوص ضرورت مذاکره با بشار اسد، ریس جمهوری سوریه خشمگین است.

انتهای پیام

کد N773083