سردار نقدی:

تفرقه افکنی میان مسلمانان از اهداف مهم دشمن است

سردار محمدرضا نقدي

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تاکنون اقدام حمایتی جدی پیرامون راهیان نور از طرف دولت صورت نگرفته است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار محمدرضا نقدی با اشاره به ایجاد تفرقه توسط عربستان سعودی، میان ایران و برخی کشورها گفت: دعوت به وحدت، دعوت همه انبیاء بوده و ایجاد اختلاف و تفرقه بین انسان‌ها کار طاغوت‌ و مستکبران است تا بتوانند حکومت کنند، انبیاء الهی حکومت را برای خدا می‌دانستند.

وی اکثریت مردم عربستان را مخالف رژیم حاکم در این کشور دانست و از افراطی گری، حمایت از رژیم غاصب اسرائیل و داعش و تکفیری‌ها به عنوان سه عامل اصلی این مخالفت نام برد.

سردار محمد رضا نقدی خاطرنشان کرد: رژیم کودک کش صهیونیستی با فریب برخی از کشورها به دنبال ایران‌هراسی و اسلام‌هراسی برای تحت شعاع قرار دادن کشتار و غارتگری‌های خود است.

نقدی تفرقه افکنی میان مسلمانان را یکی دیگر از اهداف مهم رسانه‌های فاسد دشمن و شبکه‌های ماهواره‌ای خواند و تاکید کرد: گروهی به نام شیعه و گروهی به نام اهل تسنن به فحاشی و توهین علیه مقدسات دیگری می‌پردازد، نکته قالب توجه این است که دفتر این شبکه‌ها در لندن است.

وی امام و شهدا را دو عامل مهم وحدت بین ایرانیان دانست با تاکید بر اینکه ایران هم اکنون در اوج قله اقتدار و عزت قرار دارد تصریح کرد: ایرانیان از همه طوایف و مذاهبی در زمان جنگ تحمیلی ایستادگی کردند و موجب عزتمندی کشور شدند.

رییس سازمان بسیج افزود: با نگاه به عقبه داعش به این نتیجه می‌رسیم که این گروه توسط آمریکا، سیستم جاسوسی انگلیس و رژیم صهیونیستی در افغانستان – عراق و سوریه مدیریت می‌شود.

سردار نقدی در پاسخ به سوالی پیرامون میزان حمایت دولت از اردوهای راهیان نور گفت: تاکنون اقدام حمایتی جدی پیرامون راهیان نور از طرف دولت صورت نگرفته است.

انتهای پیام

کد N773066