/دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی/

جلیلی: همدلی دولت و مردم موجب اعتمادسازی می‌شود

سیاسی

یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس تاکید کرد: همدلی میان دولت و مردم هزینه‌های ناشی از بی اعتمادی را کاهش داده و موجب تقویت اعتماد بین مردم و دولت می‌شود.

اسماعیل جلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با تبریک به مناسبت سال نو و تسلیت ایام فاطیمه با اشاره به نام گذاری سال جاری اظهار کرد: مقام معظم رهبری در پیام نوروزی خودشان فرمودند نگاه به شعارهای سال یک نگاه مستمر است و موضوعی برای یک مقطع زمانی خاص نیست بلکه هر شعاری که مطرح می شود به عنوان یک موتور محرکه برای تحرک بخشی به حوزه‌هایی که تحت تاثیر آن قرار دارد و برای انجام فعالیت هایی که نیاز جدی کشور است مورد توجه قرار می گیرد.

این عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس خاطرنشان کرد: در سال جاری با توجه به این که شرایط بین المللی و داخلی کشور تحت تاثیر فعالیت های سیاسی چه در حوزه بین الملل و چه در حوزه داخلی قرار خواهد گرفت و از طرفی هم انتظارات مردم برای پاسخگویی دولت‌ها نسبت به نیازهایی که دارند مورد توجه است این رویکرد نزدیک کردن دل ها به یکدیگر و پاسخ به نیازهایی که مردم از دولت های خودشان دارند باید برآورده شود.

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس همچنین اظهار کرد: قطعا هر چه همدلی‌ها و همزبانی‌ها میان دولت و مردم بیشتر باشد هزینه‌های ناشی از بی اعتمادی و فاصله گرفتن مردم از دولت‌ها کمتر می شود.

جلیلی تصریح کرد: در واقع هزینه های دولت برای اعمال برنامه خود در بین مردم با تحقق بخشی به همدلی و هم زبانی کاهش می یابد.

وی تاکید کرد:‌ شعار امسال به منظور تقویت اعتماد میان مردم و دولت‌هایی که آن ها انتخاب می کنند، است. از طرف دیگر به دولت ها برای سرعت بخشی به منظور پاسخ به نیازهای مردم کمک می کند.

انتهای پیام

کد N772940

وبگردی