/دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی/

حشمتیان: همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت موجب پیشرفت کشور می‌شود

دولت

دبیر کل جمعیت مستقل ایران اسلامی گفت: همدلی و هم زبانی دولت و ملت و وجود صداقت و راستی در تعامل دولت و ملت موجب پیشرفت کشور می‌شود.

قدرت علی حشمتیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام "دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی" اظهار کرد:‌ مقام معظم رهبری همواره با درایت و دوراندیشی شعار هر سال را انتخاب می‌کنند.

وی در ادامه افزود: رهبری با انتخاب شعار امسال خواهان این هستند که ملت به دولت اعتماد کند زیرا اکنون دولت در حال پیش بردن مذاکرات است پس ملت باید به نتایج این مذاکرات اعتماد کند.

این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: در کشور ما همه مسئولان به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم از طرف مردم انتخاب می شوند پس مردم حرف اول را می زنند. در واقع مردم هم باید به منتخبان خود اعتماد کنند و در مقابل مسئولان نیز باید رضایت مردم را جلب کنند. تاکید رهبری بر وجود اعتماد دولت و ملت به این دلیل است که مذاکرات در حال رسیدن به نتیجه است پس رهبری معتقدند که مردم باید به قرارداد یا تفاهمی که در مذاکرات به دست می‌آید اعتماد کنند.

حشمتیان در ادامه با اشاره به این که وحدت و همدلی ریشه ایجاد اعتماد دولت و ملت به یکدیگر است، خاطرنشان کرد: با همدلی و همزبانی می توان مشکلات اقتصادی کشور را حل کرد.

انتهای پیام

کد N772800