۰

گشت‌ ویژه سیار بررسی وضعیت عرضه آجیل و میوه در روز پایان سال

  • ۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

گشت سیاری به صورت ویژه وضعیت عرضه آجیل و میوه را در روزهای پایانی سال بررسی می‌کند.

امید شهرآبادی رییس گشت‌های مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: گشت‌های مشترک روز پایانی سال در قالب پنج اکیپ سیار سطح استان و پنج اکیپ مستقر در پایگاه‌های گشت مشترک امروز نیز به بررسی وضعیت بازار می‌پردازد و آماده رسیدگی به شکایت مردمی است.

وی افزود: همچنین با توجه به این‌که در روز پایانی سال بیشتر خرید مردم معطوف به مایحتاج پذیرایی از مهمانان است یک گشت به صورت ویژه وضعیت عرضه آجیل و میوه را بررسی خواهد کرد و مردم می‌توانند شکایت خود را به سامانه پیامکی 30009651 ارسال کنند و ما این اطمینان را به مردم می‌دهیم که با متخلفان قانون برخورد قاطعی داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: روز گذشته همین تعداد اکیپ گشت مشترک ضمن رسیدگی به شکایات رعایت قوانین صنفی را نیز بررسی کردند و یک اکیپ دیگر نیز با حضور در جاده‌های برون شهری به همراه بازرسان اصناف، دامپزشکی و بهداشت به بررسی وضعیت رستوران‌های بین‌ شهری پرداختند.

رییس شعبه 41 سازمان تعزیرات حکومتی در پایان تصریح کرد: در گشت مشترک به بررسی وضعیت رستوران‌های برون شهری از واحدهای صنفی که قوانین را اجرا می‌کردند تشکر کردیم و یک واحد صنفی متخلف نیز به دلیل استفاده از مواد غیربهداشتی به پرداخت جزای نقدی محکوم شد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.