۰
/نیم نگاهی به تحقق شعار سال 93/

منوچهری: دولت نمی‌تواند اقتصادی را که چند سال درگیر تورم بوده یکساله اصلاح کند

  • ۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

یک نماینده مجلس معتقد است: کمتر از 50 درصد شعار امسال با عنوان "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" محقق شده است.

نعمت الله منوچهری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، با اشاره به نزدیک شدن پایان سالی که با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده بود، گفت: متاسفانه با گذشت یک سال کمتر از 50 درصد شعار سال محقق شده است.

وی ادامه داد: در اکثر سال‌ها شعاری که مدنظر مقام معظم رهبری است به طور کامل محقق نمی‌شود، زیرا اگر به این شعارها عمل می‌کردیم هم اکنون ایران مدینه فاضله بود.

نماینده پاوه و اورامانات با بیان اینکه دولت و نمایندگان مجلس تلاش خود را برای تحقق این شعار انجام داده‌اند، اظهار کرد: مردم نیز برای تحقق عزم ملی مقاومت و صبوری زیادی انجام داده‌اند، اما با همه این اوصاف بخش قابل توجه شعار سال محقق نشد.

منوچهری یادآوری کرد: دولت نمی‌تواند اقتصادی را که چند سال درگیر گرانی و تورم بوده طی مدت یک سال اصلاح کند، زیرا بهبود وضعیت اقتصادی کشور نیازمند فراهم شدن زیرساختهای لازم و خصوصا حمایت از بخش تولید است.

وی در خصوص بخش فرهنگی شعار سال نیز تصریح کرد: ما در حوزه فرهنگ نیز موفقیت چندانی نداشتیم، زیرا هم اکنون درگیر شبیخون فرهنگی هستیم، خانواده های ما به سمت استفاده از ماهواره و فضاهای مجازی می‌روند و این برنامه‌ای است که استکبار برای جوانان ما تدارک دیده است.

این نماینده مجلس گفت: بیش از آنکه ما برای بازسازی فرهنگ خود کار کنیم، دشمنان در حال تخریب فرهنگ ما هستند.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه معتقد است: مدیریت جهادی نیز تا حد امکان توسط دولت و مسئولین اعمال شد، اما به هر حال همواره زمینه‌های لازم برای تحقق کامل شعارهای سال به وجود نمی‌آید.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.