سرپرست گشت‌های مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی:

روزانه 15 گشت سیار در بازار فعالیت می‌کنند

سیاسی

سرپرست گشت‌های مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: گشت‌های سیار تعزیرات از 15 تا 29 اسفندماه دایر هستند. در مرحله دوم نیز این گشت‌ها تا 15 فروردین ماه هم فعالیت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ‌امید شهرآبادی در آغاز فعالیت گشت‌های سیار سازمان تعزیرات حکومتی ویژه ایام نوروز که با حضور وزیر دادگستری افتتاح شد گفت:‌ حدود یک سال است که گشت‌های سیار فعالیت می‌کنند. گشت های سیار در ایام نوروز از 15 تا 29 اسفندماه کار خود را آغاز کرده و روزانه 15 گشت برای کنترل بازار فعالیت می‌کنند. گشت‌های ما با شهرداری، نیروی انتظامی، دامپزشکی و ... مشترک است.

سرپرست گشت‌های مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران با بیان اینکه حدود هزار و 400 الی هزار و 500 پرونده در 9 ماه امسال در گشت های مشترک تعزیرات تشکیل شد، گفت: بنای ما این است که در تخلفات مشهود رای را سریع صادر کنیم؛ چرا که اکیپ هایمان کامل است.

وی درباره تخلفات در بازار گفت: تخلفات بهداشتی، گران فروشی، کم فروشی و ... به ویژه در ایام پایانی سال داریم و ما از مردم می خواهیم که حتما درج قیمت را در فاکتور از فروشنده بخواهند.

شهرآبادی افزود: گشت های ما درسطح تهران پراکنده است و امسال اکیپ هایمان در میدان امام حسین (ع)، شوش، تجریش، تره بار مرکزی و نازی آباد مستقر بوده اند و این گشت ها تا 15 فروردین ماه هم مستقر هستند.

وی یادآور شد: در نمایشگاه‌های بهاره 230 پرونده تشکیل شد که سه پرونده به برائت منجر شد و مابقی پرونده ها رایشان صادر و حکمشان اجرا شد.

انتهای پیام

کد N771175