جانشین فرمانده کل ارتش

نظامیان ما منادی صلح ، آرامش و امنیت هستند

سیاسی

جانشین فرمانده کل ارتش با اشاره به اینکه آنچه که از سلاح و تجهیزات متعارف نظامی را لازم داشته باشیم تولید کرده و به کار می گیریم تاکید کرد: همه آموزش های لازم برای ارتقای توانمندی نیروهای مسلح در کشورمان را در اختیار می گیریم تا امنیت خود را به بهترین نحو تامین کنیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، امیر سرتیپ عبد الرحیم موسوی صبح امروز (سه شنبه)در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دوره‌های بیست و چهارم و هشتم حرفه دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش( دافوس) با ابلاغ پیام تبریک فرمانده کل ارتش به دانش آموختگان این دانشگاه گفت:‌دانشگاه دافوس در همه جنبه های فیزیکی و محتوایی پیشرفت بسیار خوبی داشته است و امروز دافوس دربهترین شرایط خود قرار دارد.

وی افزود: در نظام های سلطه گر و استکباری نیروهای مسلح و قدرت نظامی برای اعمال زور و تحمیل باطل بر دیگران مورد استفاده قرار می گیرد در این نظام ها، مال ، جان و ارزش های انسانی هیچ جایگاهی ندارد و تسلط بر ثروت ها و مقدرات ملت ها از اهداف این نظام ها است. نظام های سلطه پذیر هم به میل و اراده نظام های سلطه گر ، نیروهای مسلح خود را سازمان داده و برای اهداف نظام های سلطه گر ماموریت انجام داده و به نیابت از آن‌ها اقدام می‌کنند.

امیر موسوی با بیان اینکه نظام های سلطه پذیر منبع مهم تامین هزینه های کارخانجات اسلحه سازی نظام های سلطه گر هستند و کشورهای خود را به انبارهایی برای نگهداری تجهیزات ساخت کشورهای سلطه گر در آورده اند اظهار کرد: برای ملت بزرگ ایران قدرت نظامی وسیله ای برای دفاع، بازدارندگی و حفظ آرمان های انقلابی و انسانی است.

جانشین فرمانده کل ارتش همچنین گفت:‌ طبیعت ظلم ستیز و آرمان خواه نظام ما اقتضا می‌کند که ما همواره در برابر ظالمان باشیم و بنابراین ناگزیر در این شرایط باید از آرمان های خود دفاع کنیم و هر روز بر توانمندی ها و قدرت و آمادگی خود بیافزاییم. اکنون نظامیان ما در عین قدرت و اقتداری که دارند، منادی صلح،‌ آرامش و امنیت بوده و به عنوان نماد دفاع حق از باطل و دفاع از مظلوم شناخته شده اند.

امیر موسوی در پایان اظهار کرد: دانشگاه دافوس در ایجاد، حفظ و ارتقای آمادگی نظامیان کشورمان دارای نقش برجسته ای است و این دانشگاه عالی ترین رده آموزش نظامی در حوزه تاکتیکی و عملیاتی محسوب می‌شود.

انتهای پیام

کد N770931