امیر ولیوند: متناسب با تهدیدات عمل می‌کنیم

سیاسی

مراسم دانش آموختگی دانشجویان دوره‌های بیست و چهارم و هشتم حرفه‌ای دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس) با حضور جانشین فرمانده کل ارتش برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امیر حسین ولیوند رییس دانشگاه دافوس در ابتدای این مراسم با اشاره به اینکه 272 نفر از دانش آموختگان این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد با گرایش مدیریت دفاعی در شاخه‌های علوم زمینی، پدافند هوایی، نیروی هوایی، نیروی دریایی، جنگال و سایبر فارغ‌التحصیل شده‌اند، خاطرنشان کرد: این نیروها این توانایی را به دست آورده‌اند تا تهدیدات را رصد کرده و متناسب با آن عمل کنند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به تاکیدات رهبری درباره علم‌آموزی ما دروس خود را به گونه‌ای تنظیم کردیم که با تهدیدات روز مقابله کنیم. همه دانشجویان موظفند بخشی از پایان‌نامه خود را به نواندیشی و تفکرات جدید اختصاص دهند.

ولیوند با بیان اینکه ما باید خستگی‌ناپذیر تلاش کنیم، اظهار کرد: دانش آموختگان این دانشگاه افسرانی ولایتمدار، شجاع و تصمیم‌ساز خواهند بود.

رییس دانشگاه دافوس با اشاره به اینکه بخشی از دانش آموختگان این دانشگاه تحت عنوان قرارگاه جوانان در ارتش در رزمایش ارتش در جنوب شرق حضور یافته‌اند، گفت: ما متناسب با تهدیدها عمل می‌کنیم.

انتهای پیام

کد N770890