مجرد:

مخالفان آمریکا نشان دادند که مذاکره کنندگان ایرانی در کار خود موفق شده‌اند

مذاكرات ايران و گروه 1 5

یک عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار،‌ گفت: ارسال نامه تهدیدآمیز مخالفان مذاکرات ایران و آمریکا نشان دهنده موفقیت تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای است.

پیام مجرد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در رابطه با نامه 47 عضو کنگره آمریکا به مقامات ایران، اظهار کرد: حمایت‌های قاطع مقام معظم رهبری از مذاکره‌کنندگان و اعلام شرمساری رئیس جمهوری آمریکا از صدور چنین نامه‌ای نشان داد که تا چه اندازه تیم مذاکره کننده ما در راه موفقیت قرار دارد.

وی ادامه داد: این‌که تیم مذاکره‌کننده ما توانسته آمریکا را یک گام به عقب براند دستاورد خوبی است. حمایت‌های رهبری از این تیم بالاترین قوت قلب نه تنها برای آنها بلکه برای مردم و دولت خواهد بود. حالا با توجه به اعلام مجدد اطمینان ایشان به مذاکره کنندگان آنها باید گام‌های مثبت‌تر و بزرگ‌تری در مذاکرات آتی بردارند.

رئیس شاخه جوانان حزب اسلامی کار همچنین تأکید کرد: در فرمایشات اخیر رهبری متوجه می‌شویم که ایشان خودشان شخصاً تک به تک گام‌های مذاکرات را رصد می‌کنند و از آن اطلاع دارند. به همین جهت هم حمایت خودشان را اعلام کردند. در مقابل نیز هیچ کدام از مذاکره کنندگان ما از ارزش‌های خود عدول نکرده و پای همه خواست‌های نظام جمهوری اسلامی ایران ایستاده‌اند.

وی همچنین تصریح کرد: باید در نظر گرفت که امروز دو کشوری که سال‌ها در جنگ و کشاکش بوده‌اند، مقابل هم ایستاده‌اند و بر سر مسأله‌ای مذاکره می‌کنند. در چند وقت اخیر از طریق فضای مجازی متوجه شده‌ایم که مردم آمریکا مخالف نظر رهبران خود هستند.

مجرد در ادامه خطاب به دولت گفت: دولت یازدهم با کلیدواژه برد-برد وارد مذاکرات شد. هنوز هم باید این نکته را مدنظر خود قرار دهد و به آن توجه کند.

انتهای پیام

کد N770822