۰

مقیمی در اولین نشست هم‌اندیشی با دبیران احزاب: نگاه واحدی به همه جریان‌های سیاسی دارم

  • ۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزارت کشور,وزارت کشور,احزاب سیاسی

خبرگزاری صدا و سیما نوشت:

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: از روزی که به وزارت کشور آمده‌ام در صددم که نگاهم به همه جریان‌های سیاسی یکسان باشد؛ در پی ایجاد نشاط سیاسی هستیم.

آقای مقیمی در نشست هم‌اندیشی دبیران کل احزاب و تشکل‌های سیاسی افزود: امیدوارم این راه را ادامه دهیم زیرا اگر نگاه واحدی به همه احزاب وجود داشته باشد و آنان احساس کنند از یاری دولت به طور یکسان برخوردارند حتما فعال خواهند شد.

وی گفت: برای برگزاری نشست امروز از 34 حزب سیاسی دعوت کرده بودیم که 27 حزب دعوت ما را پذیرفتند و در این جلسه حدود 21 موضوع قابل بررسی، اقدام و پیگیری مطرح شد که دسته بندی می کنیم و برای شما و دیگر احزاب سیاسی می فرستیم و سعی می‌کنیم جلساتمان را تا حضور رسمی همه احزاب دارای مجوز ادامه دهیم و در انتهای برگزاری این نشست‌های هم‌اندیشی جلسه‌ای را نیز با حضور وزیر کشور برگزار خواهیم کرد.

معاون سیاسی وزیر کشور همچنین ابراز امیدواری کرد با همکاری دبیران کل احزاب و گروه های سیاسی در آینده نزدیک فعالیت خانه احزاب از سر گرفته شود.

مقیمی در ادامه با اشاره به برگزاری جلسات پیشین با حضور دبیران کل احزاب و گروه های سیاسی در حضور وزیر کشور و معاون سیاسی سابق این وزارتخانه گفت: سعی می‌کنیم مصوبات آن جلسات را نیز تدوین و برای شما ارسال کنیم تا این جلسات کارآمدی خود را داشته باشد.

نشست هم اندیشی دبیران کل احزاب و گروه های سیاسی با معاون سیاسی وزیر کشور عصر امروز در وزارت کشور برگزار شد.

 

45503

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.