باهنر: در دستیابی به انرژی صلح آمیز هسته‌ای هیچ مشکلی نداریم

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ما در دستیابی به فناوری‌های نوین از جمله انرژی صلح آمیز هسته‌ای هیچ مشکلی نداریم و متخصصان و مهندسان جوان ما قادر به ساخت و تولید آنها هستند و خواهند بود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، محمدرضا باهنر در جلسه آگاه سازی که با شرکت فرماندهان، مسئولان و کارکنان ستاد ارتش برگزار شد با تسلیت ایام سوگواری حضرت زهرا (س) گفت: بعد از جنگ جهانی دوم و قبل از انقلاب اسلامی ایران دنیا به دو بخش شرق و غرب تقسیم شده بود. بخش شرق دارای ایدئولوژی مارکسیسم بود که می‌گفت معنویت خلق نشده و خالقی وجود ندارد و هیچ کس حق ندارد به ماوراء الطبیعه اعتقاد داشته باشد و بخش دیگر غرب با ایدئولوژی لیبرال دموکرات همراه بود که آنها هم می گفتند محور هستی انسان است و باید آزاد اندیش باشد و در انتخاب عقیده و خدای خود نیز آزاد باشد به شرطی که این خدا کاری به دنیای ما نداشته باشد. در کل هدف این ایدئولوژی ها حاکمیت بر زمین بود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، ایران همیشه تحت الحمایه و به عبارت دیگر مستعمره انگلیس، آمریکا یا دیگر کشورها بود. هر زمان هم که با همسایگانش درگیر می‌شد، قطعه ای از خاک ایران از آن جدا می‌گردید ولی در هشت سال دفاع مقدس به رهبری امام خمینی (ره) با وجود اینکه صدام توسط شرق و غرب تجهیز می‌شد و تقریبا نصف دنیا علیه ایران بودند نتوانستند حتی یک وجب از خاک ایران را تصرف کنند.

انتهای پیام

کد N770384