درخواست نماینده تربت‌جام برای برخورد با هتاکان به مطهری

نماینده مردم تربت‌جام تاکید کرد: با برخورد با عوامل حمله کننده به آقای مطهری نباید اجازه عادی شدن چنین رفتارهایی داده شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایسنا،‌ غلامرضا اسداللهی در تذکر شفاهی با انتقاد از گزارش اخیر احمد شهید، گفت: این گزارش سیاسی است و در باب حقوق بشر نظرات تندی را به ویژه در بحث محکومان مواد مخدر مطرح کرده است.

وی ابراز تاسف کرد: برای مجامع حقوق بشر که از مضامین بلند حقوق بشر استفاده سیاسی و ابزاری می‌کند و چشم‌هایشان را بر روی جنایت کشورهای هم‌پیمان خود بسته‌اند. قسمت اعظم این گزارش در مورد بحث‌های مواد مخدر است درحالی که کشورمان بر اساس موازین شرعی و انسانی خود مبارزه همه جانبه‌ای را آغاز کرده که هزینه‌های انسانی و مادی زیادی را برای ما به همراه داشته است که متاسفانه کشورهای اروپایی این حقایق را نمی‌بینند.

نماینده مردم تربت جام در مجلس نهم، خطاب به وزیر ارتباطات متذکر شد: وضعیت نامناسب کارگزاران مخابرات هنوز حل نشده است. با وجودی که مجلس چند سال است با آن درگیر است ولی متاسفانه هر روز کارگزاران مخابرات را تهدید به تعدیل می‌کند، بی‌شک ادامه چنین روندی استیضاح وزیر را عملی می کنیم.

وی در تذکر خطاب به وزیر آموزش و پرورش متذکر شد: حق مرزی را باید به صورت شهرستانی به محرومان پرداخت کنند نه به صورت دهستانی، شهرستان‌های مرزی با مشکلات زیادی روبرو هستند.

اسداللهی از قوه قضاییه خواست تا افرادی که از قانون تبعیت نمی‌کنند، برخورد جدی داشته باشد.

پایان پیام

کد N770334