۰

یک گروه ضدامنیتی در سیستان و بلوچستان شناسایی و بازداشت شد/استعفای مدیران دولتی برای حضور درانتخابات

  • ۱بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
سخنگوی وزارت کشور,حمله تروریستی,وزارت کشور

تسنیم نوشت:

سخنگوی وزارت کشور از شناسایی و بازداشت اعضای یک تیم ضدامنیتی در سیستان و بلوچستان خبر داد.

حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور صبح امروز دوشنبه طی سخنانی در یک نشست خبری گفت: پروسه تغییر فرمانداران توسط اقای میرولد معاون سیاسی وزیر کشور در حال انجام است‎ و ان شا الله به زودی انتخاب فرمانداران بر اساس سیاست‌های دولت تدبیر و امید تکمیل خواهد شد‎.

او گفت: 1055 بخش داریم که قریب به اتفاق آنان دارای بخشدار هستند.

سخنگوی وزارت کشور گفت: در استان سیستان و بلوچستان یک تیم که یک دهه عامل ضدامنیتی بودند را شناسایی و دستگیر شده‌اند‎ در استان‌های مانند کرمانشاه، کردستان و سیستان و بلوچستان بر اساس سلسله اقدامات، افراد عضو گروهگ‌های تروریستی در حال تسلیم‌شدن هستند و این آمار همچنان رو به افزایش است‎.

امیری ادامه داد: درخصوص حوادث شیراز نیز یک فیلم 20 دقیقه‌ای در حال بررسی است ولی هیچ‌کس تا الان بازداشت نشده است‎. در این فیلم همه چهره‌ها مشخص هستند و جمعیتی حدود 50 الی 200 نفر در حمله به نماینده محترم مجلس آقای مطهری تخمین زده می‌شود‎.

او گفت: پیشنهاد افزایش 11نفر به نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و همچنین جدا شدن نماینده استان البرز از تهران برای انتخابات سال آینده را به آقای یزدی رئیس محترم مجلس خبرگان رهبری داده‌ایم ‎.

سخنگوی وزارت کشور گفت: تعدادی از مدیران وزارت کشور و 2 تن از معاونین استانداران و تعدادی از فرمانداران برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی استعفا داده‌اند.

خبر در حال تکمیل است ....

 


23231

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.