در کمیسیون فرهنگی؛

طرح حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر رفع ایراد شد

سیاسی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از رفع ایراد طرح حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر در این کمیسیون خبر داد.

سید علی طاهری در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ‌با اشاره به جلسه امروز بعد از ظهر کمیسیون فرهنگی گفت: انتخاب عضو ناظر مجلس بر شورای عالی میراث فرهنگی و گردشگری در دستور کار کمیسیون بود که طبق آیین نامه مجلس ما باید دو برابر تعداد اصلی را به صحن علنی معرفی کنیم.

وی ادامه داد: نفرات متقاضی از کمیسیون فرهنگی و سایر کمیسیون حدود 6 یا 7 نفر هستند که طبق اعلام قبلی متقاضی شدند و کمیسیون در همین راستا تصمیم گرفت از افراد متقاضی دعوت کند تا رزومه کاری آن‌ها با حضور خودشان بررسی شود.

نماینده مردم گرگان در مجلس همچنین بیان کرد: امروز به دلیل اینکه اطلاع رسانی لازم جهت حضور در کمیسیون به همه متقاضیان انجام نشده بود این کار به جلسه بعدی کمیسیون بعد از تعطیلات مجلس موکول شد.

طاهری خاطرنشان کرد: در ادامه، جلسه مشترک کمیسیون های فرهنگی و حقوقی جهت رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر برگزار شد که ایرادات وارده رفع شده و این طرح به جلسه علنی مجلس می رود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس همچنین گفت که به دلیل به حد نصاب نرسیدن این کمیسیون مشترک در ادامه،‌طرح صیانت از حجاب و عفاف که بنا بود مورد بررسی قرار گیرد به جلسه مشترک بعدی موکول شد.

انتهای پیام

کد N769523