حجت‌الاسلام خاموشی مطرح کرد؛

جنگ فرهنگی نامنظم دشمن/ نقش رسانه ها در خنثی‌کردن توطئه فرهنگی

سیاسی

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به جنگ فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی با نظام گفت: امروز ما در جبهه فرهنگی انقلاب در جنگی تمام عیار با دشمنان به سر می بریم که این یک جنگ نامنظم است.

به گزارش خبرگزاری مهر حجت‌الاسلام سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در جمع اعضای کمیسیون فرهنگی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه نقشه جامع مهندسی فرهنگی کشور تکمیل شده است اظهار داشت: حزب باید فکر و برنامه فرهنگی برای اداره کشور داشته باشد و این برنامه و راهکار نه تنها در مسائل جزئی بلکه به عنوان اندام واره فرهنگی باید باشد.

حجت الاسلام خاموشی تاکید کرد: حزب باید راجع به برنامه های فرهنگی آینده در کشور طراحی داشته باشد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه در مشکلات فرهنگی مقداری اشتباه استراتژیک در پدیده ها داریم بیان داشت: بسیاری از مشکلات فرهنگی نتیجه اشتباه در کارهای ریشه ای است. باید ابتدا ریشه یک معضل را حل کرد تا در سطوح بعدی و مشکلات فرهنگی حل شود.

وی در ادامه با اشاره به جنگ فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی با نظام گفت: امروز ما در جبهه فرهنگی انقلاب در جنگی تمام عیار با دشمنان به سر می بریم که این یک جنگ نامنظم است.

حجت الاسلام خاموشی گفت: رسانه ها در جنگ فرهنگی نقشی اساسی دارند و ما در جنگ فرهنگی باید با تکیه بر مزایای نسبی خود نقاط ضعف دشمن را شناسایی کنیم.